רבקה סגל – עושה זאת אחרת

רבקה סגל

לאורך הקריירה של רבקה סגל היא הצליחה להראות כי היא מסוגלת לעשות דברים אחרים ולהגיע להישגים יוצאי דופן בין היתר על ידי כך שהיא הייתה אמיצה ולא פחדה להעז ולשאוף הכי רחוק שרק אפשר. כך היא הגיעה למצב בו היא ביצעה את שמוטל עליה בצורה מאוד מקצועית ואחראית וזאת תוך כדי שהיא מתחשבת באספקטים החשובים ביותר שנוגעים לקריירה שלה.

צברה ידע ורקע חשוב באוניברסיטת תל אביב

במהלך הלימודים של רבקה סגל לתואר שני במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב היא צברה ידע וניסיון רב אשר אפשרו לה להגיע להישגים מרשימים במיוחד בעולם ההייטק. בין היתר היא גם הכירה אנשים רבים והתחילו ליצור קשרים וזאת כדי שיתאפשר לה להתמודד על משרות מאוד נחשקות בשלבים מאוחרים יותר. בכל אופן, הדבר העיקרי שסייע לה היה הכישרון המרשים שלה לעבוד עם אנשים ולהוביל אותם.

רמה ניהולית גבוהה במיוחד

דבר נוסף שנרצה להזכיר כאשר אנחנו מדברים על רבקה סגל זו העובדה כי מדובר על מנהלת בחסד אשר מסוגלת להניע צוותים לעשות את שמוטל עליהם בצורה מאוד ממוקדת ומקצועית. כך היא הצליחה לאורך השנים להגיע להישגים מעולים וזאת ללא שום קושי בכל הנוגע לכך. לפיכך אפשר לומר בבירור כי מדובר באישה שהשיגה רבות בחיים שלה וזאת בין היתר בשל כך שהיא הייתה ממוקדת, למדה כמו שצריך וגם היה לה סט של כישורים שהיא נולדה אתו והועיל לה רבות.

לבסוף אפשר לראות בבירור כי הוא יודעת בדיוק מה היא עושה, דבר שאפשר לה להגיע להישגים שרבים שואבים מהם השראה לאורך השנים. לפיכך מדובר באישה שרבות עוד ידובר עליה ולא בכדי. היא הגיעה מאוד רחוק בחייה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם