טיפול סיעודי 24 שעות – מענה לכל הצרכים של היקרים לכם

טיפול סיעודי 24 שעות

מגיע הרגע שבו ההורים המבוגרים אינם מסוגלים להישאר לבד בבית לאור מצבם הסיעודי ולכן הפתרון הוא לחפש עובד שהוא בדרך כלל עובד זר, שישהה בביתם 24 שעות ביממה שיסייע להם בכל עניין הן בפן האישי והן בפן של אחזקת הבית, ראו באתר זה

טיפול סיעודי 24 שעות 

עובד סיעודי שעובר לגור בביתם של המבוגרים מבצע הרבה מאד פעולות בסיסיות הקשורות לאנשים הללו. כל מה שקשור בהיגיינה האישית, רחצה, לבישת בגדים והחלפת טיטולים. הכנת מזון, האכלה או ערבול של המזון ונתינה כדייסה, למי שמתקשה באכילת מזון מוצק.

כמו כן תחזוקה של הבית, ניקיון אלמנטרי, החלפת מצעים, כביסה וקיפול הבגדים. רכישה של מזון בהתאם לסוגי המזון האהובים על הקשישים ובהתאם למדיניות התזונה, שנקבעה על ידי הצוות הרפואי.

הם דואגים לכל מה שקשור בהיבט הרפואי, מתן תרופות במועדים הקבועים, מתן זריקות על פי הצורך כמו לחולי סוכרת, חבישה של גפיים, מריחת משחות, הגעה עם המטופלים לבדיקות רפואיות ולטיפולים ספציפיים, במרפאות או בבתי החולים.

אחריות על הקשישים בביתם 

הילדים שגם הם כבר אנשים בוגרים, אינם יכולים להימצא 24 שעות ביממה בביתם של ההורים. עם כל הרצון הטוב שלהם, רובם עדיין עובדים, יש להם ילדים ואפילו נכדים, כך שחייהם מלאים בפעילות אינטנסיבית. 

לכן הם מגייסים עובד מיומן שישהה לאורך כל היממה עם ההורים, ידאג לכל צורך שלהם ויהיה איתם בקשר רציף כדי לדווח על כל בעיה אם תהיה. העובד הערני מוודא לאורך כל היום שהכול תקין, דואג לכל מחסור בהיבט של מזון, תרופות וכל צורך אחר. אם המצב מידרדר ואין ברירה, מועברים המבוגרים למחלקה הסיעודית בבית אבות.

> מידע ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר של אלי מילר סיעוד בע"מ!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם