ציוד לג'ימבורי – הרשימה האולטימטיבית

ג'ימבורי הוא המקום הכיפי והמגניב ביותר עליו ילדים יכולים לחשוב. שם אין גבולות וכולם קופצים ומשתוללים כאוות נפשם. ג'ימבורי הוא למעשה פינת משחקים שיש בהם מגוון רחב של מתקנים רכים בלבד עליהם הילדים יכולים לרכב, להתגלגל ולקפוץ ללא חשש שהם יפגעו ממשהו חד או קשיח. כהורים, כגננות או כבעלי מתחמי  ציוד ג'ימבורי חשוב שתכירו את מגוון המשחקים וכמובן הכללים הבטיחותיים של בחירת כל הציוד והמשחקים המתאימים לילדים שלכם באזור זה.

מזרנים ורצפה רכה

דבר ראשון שחושבים עליו הוא הבסיס עליו הילדים ירוצו, יקפצו וישתוללו. על מנת לאפשר לילדים שלנו כמה שיותר יד חופשית מבחינת הוצאת האנרגיות הפיזיות, חשוב לאבזר את המקום בבסיס רך ועמיד למשקלם של הילדים. המזרונים והרצפה הרכה חייבים להיות אלסטיים ומאפשרים ריצה ומשחק ברמה חופשית, כך שאם ילדים יפלו עליה הם לא יחטפו מכה חזקה כלל.

בריכות כדורים

אין ספק, שאחת האטרקציות המשעשעות ביותר בכל ג'ימבורי זה כמובן "לטבוע" בבריכת כדורים. חשוב מאוד לבחור בצבעים שימשכו את העיניים של הילדים ולא רק צבע אחיד ומשעמם. בדרך כלל הצבעים יהיו בארבעת צבעי היסוד – אדום, כחול, צהוב וירוק. וודאו כי כל כדור אינו קשיח יתר על המידה ומאפשר טיפה התקפלות. בכל זאת, ילדים ישתוללו שם.

נדנדות ומתקנים רכים אחרים

יש כל מני מתקנים עליהם הילדים רוכבים, כמו למשל מתקני "סוסים" עליהם הילדים מתנדנדים. יש מתקנים גליליים דרכם הילדים יכולים להשתחל ולעבור, או "להסתתר" מפני ילדים אחרים. יש מתקני "נחום תקום", שבכל מהלומה חוזרים ונעמדים מחדש. קראו בהרחבה על ציוד לגן ילדים!

וודאו כי כל המתקנים הללו עשויים מחומרים בטיחותיים שאינם מתקלים ולא מתקלפים במהירות, ברמה שעלולה לסכן ילדים קטנים חלילה. פנקו את הילדים שלכם בבית, בגן או במעון במשחקי ג'ימבורי מהנים, משמחים והכי חשוב – בטיחותיים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם