אילו שירותי סיעוד לא ניתן לקבל בבית הקשיש?

טיפול סיעודי בבית אבות

השירותים העיקריים שניתן לקבל במסגרת שהות בבית הקשיש הם שירותי סיעוד הכוללים: ארוחות, מעקב רפואי, סיוע של עובדת סוציאלית, כביסה וגם מקלחות בעת הצורך. מעבר לכך, נהוג לשלב גם שירותים שונים הכוללים פעילויות חברתיות ותרבותיות להעשרת אורח החיים של הקשיש.

ישנה חשיבות רבה לבחירה של מקום שבו הקשיש יוכל להרגיש בנוח ולקבל את המענה הטוב ביותר לצרכים הפיזיים והנפשיים שלו. לתקופת הגיל השלישי ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לפן הסוציאלי, והרי שצריך לוודא שהקשיש יימצא במקום שבו יוכל להרגיש בנוח עם הסביבה שלו וכל האנשים שנמצאים איתו.

בחירת המקום הנכון עבור הקשיש

לצד ההיבט הסיעודי ובחינת מידת העזרה שצריך לקבל הקשיש בדיור שאליו יגיע, לאחר ביצוע של מבחן ADL. יש היבטים נוספים הדורשים התייחסות, כמו הפעילויות השונות המבוצעות במקום ורמת המתקנים. זה הרי ללא ספק יהיה קריטי לבחור במקום שבו הקשיש יוכל להרגיש כמה שיותר בנוח.

הדרך הטובה ביותר לוודא שאכן בוחרים במקום הנכון תהיה לבקר בבתי דיור מהסוג הזה ולבצע בדיקה מקרוב. כך יהיה ניתן להעריך בצורה מדויקת את היתרונות והחסרונות של כל המקומות, וזה הרי ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם לוודא שאתם אכן בוחרים לקבל את ההחלטה הנכונה בשבילכם.

תתחילו לבדוק בתי דיור מתאימים

דיור תומך במסגרת בית אבות נוה שלו, עשוי להתברר כאופציה לא רעה בכלל עבור קשישים שרוצים לשלב בין הפן החברתי לבין הסיוע הסיעודי. כך שאם אתם מחפשים תשובה מהסוג הזה, יהיה כדאי לכם להתחיל לבדוק כבר בזמן הקרוב את האפשרויות הקיימות ולשים לב שאתם לא מוותרים בשום צורה על בחירה במקום שיוכל להוות את האופציה הטובה ביותר. אתם רק צריכים לחפש בצורה מספיק מעמיקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם