צילום אירועים – למה לשלם יותר?

צילום אירועים - למה לשלם יותר?

בימים בהם כל אדם עם סמארטפון יכול לייצר תמונה ברזולוציה גבוהה ולערוך אותה, רבים אשר מארגנים אירוע, שואלים עצמם " מדוע עליי לשלם כמה אלפי שקלים עבור צלם מקצועי, בעוד שחברים יכולים לצלם עבורי את האירוע?!" ואכן, שאלה זאת לגיטימית ובמקומה. ובכל זאת חשוב להבין למה צילום מקצועי עדיף מכל חבר או בן משפחה עם אייפון.

כיום, בעלי אירועים מכל סוג, החל מאלה שמארגנים חתונה עד לאירוע עסקי או קהילתי:  מחפשים צלם חתונות מקצועי וטוב, בעוד שהם יודעים כי אפשר לצלם תמונות בקלות דרך הסמארטפון. ובכל זאת הם בוחרים באיש המקצוע המתאים מכל, לו הם יכולים לשלם על השירות.

אבל מדוע זה כדאי?

בחירה בצלם מקצועי תספק לכם כמה יתרונות חשובים, כגון:

מקצועיות – הסיבה הראשונה בגינה בוחרים רבים בצלמים מיומנים, היא היכולת לקבל שירות מקצועי, כזה שבו התמונות מצולמות נכון, בו הרגעים החשובים ביותר אינם מתפספסים, וכי כל תמונה תהיה ברזולוציה גבוהה, אך גם ערוכה היטב ואיכותית. חשוב לדעת, כי אף סמארטפון לא יכול להחליף מקצועיות של צלם, את יכולות התפיסה שלו, כמו גם את הדרך הנכונה בה הוא תופס את הרגע.

שעות עבודה – אם אתם סומכים על חבר או בן משפחה שיצלם את האירוע, אתם בעצם מגבילים אותו לצלם את החגיגה, וזאת מבלי שהוא יוכל להנות מהאירוע עצמו. בכך, כל הרגעים החשובים לא תמיד נתפסים בעדשת המצלמה, בעוד שהטלת משימת צילום על בני משפחה או חברים: משאירה טעם בפגם, בפיהם של האורחים.

ליווי לאורך כל היום – חושב לדעת כי צילום אירועים מקצועי על ידי שמוליק חזן, נעשה לאורך כל היום, החל מרגעי ההתארגנות של בעלי האירוע ליום הגדול, עד למפגש של חתן עם כלתו, למפגש משפחתי וכל מפגש מרגש אחר. צלם אירועים מקצועי יגיע בתחילת היום ויסיים אותו, עד לרגע האחרון.

ציוד – לבסוף יש לשים את הדגש על ציוד מקצועי. כאשר אתם משלמים יותר לצלם אירועים: אתם מקבלים שירות שכולל ציוד מקצועי כמו: ציוד לצילום מגנטים Magnetli, רחפנים, צילום סטילס, ווידאו ועוד. בשל כל אלה רבים בוחרים דווקא בצילום מקצועי שעולה קצת יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם