מהו מס הכנסה שלילי?

החזר מס

אין ספק כי יש הרבה מאוד דברים אשר אנו יכולים להיות גאים בהם במדינת ישראל, אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי יש עוד הרבה מאוד דברים אשר אנו צריכים לתקן במדינה. בין הדברים אשר אנו חייבים לתקן במדינה זה את העובדה כי יש בה אי שוויון עצום. אפשר לראות כי אי השוויון על פי מדד ג'יני הוא בין הגבוהים בעולם המערבי ושני רק לארצות הברית מבין מדינות ה-OECD. גם שאר המדדים הם לא חיובים במיוחד וגם הם מעידים על אי שוויון עצום. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי מס הכנסה שלילי הוא דרך נהדרת לצמצם את אי השוויון וגם לעודד אנשים לצאת ולעבוד ועל כן זהו כלי חיוני במאבק בעוני ובאי השוויון וכדאי להשתמש בו יותר וכך גם ממליץ בנק ישראל.

מדוע תמיד כדאי לי לבדוק האם אני זכאי אל החזר מס הכנסה?
אחת הסיבות שיש אי שוויון גבוה היא העובדה כי אנשים רבים לא מודעים אל הזכויות שלהם ואל מה שמגיע להם. אנשים לא יודעים כי המדינה פעמים רבות חייבת להם כסף רב וכי הם היו יכולים לקבל ממנה אלפי שקלים בשנה. על מה אנחנו מדברים על החזר מס הכנסה כמובן. עליכם לדעת כי כיום אם אתם שכירים וחלו שינויים במשכורות שהרווחתם לאורך שבע השנים האחרונות מאוד יכול להיות שאתם זכאים לקבל כסף בחזרה מהמדינה. הדרך הטובה ביותר לברר זאת תהיה לפנות אל יועצת מס אשר יבחנו את מצבכם, יבצעו בדיקת זכאות להחזר מס ויגישו בשמכם את המסמכים למס הכנסה ו וכך אתם תקבלו כסף רב אשר למעשה הוא שלכם לכל דבר ועניין ואתם רק צריכים לדרוש אותו.

נסו לקבל המלצות על יועצת המס לפני שאתם בוחרים בה
כמובן שאתם צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את היועצת הטובה ביותר וזאת בכדי להבטיח כי תקבלו את הכסף המגיע לכם. על רקע זה אנו מציעים לכם לנסות ולקבל המלצות על היועצת לפני שאתם בוחרים בה וכך תדעו כי אפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »