כסא בטיחות אדווקאט – מהם היתרונות שלו?

כסא בטיחות אדווקאט - מהם היתרונות שלו?

הדילמה של בחירת כיסא בטיחות לילד היא דילמה שכל ההורים מכירים. לא הבאנו ילד לעולם כדי שאחר כך הוא ישב באוטו בצורה לא בטיחותית ולכן ברור מדוע נרצה לקנות לכל תינוק את הכיסא הכי טוב שיש. מצד שני, אם תעברו רגע על הקטלוג של כסאות הבטיחות, אתם תראו שמדובר על עולם אינסופי. זה טוב ויפה, כי זה אומר שיש בחירה ותחרות בריאה, אך זה גם מסבך את בחירת הכיסא הנכון. אם אתם רוצים לקנות לתינוק שלכם כיסא איכותי לשנים, כסא בטיחות אדווקאט זו הבחירה הכי טובה שיש. אומנם לא מדובר על הכיסא הכי זול שיש, אך הוא איכותי, יציב, מחזיק מעמד לשנים ויכול לשאת משקל רב. 

 

שימו לב להוראות ההתקנה 

 

עוד דבר שחשוב להיות ערים לו כאשר קונים כיסא בטיחות חדש לילד, זו השאלה של הוראות ההתקנה. אומנם זה נכון שאת רוב הכיסאות מתקינים בערך אותו הדבר, אך חשוב לשים לב לדקויות. לקנות את הכיסא הכי משוכלל שיש ובסופו של דבר לא לחבר אותו בהתאם להוראות היצרן זה חבל. יש משמעות להוראות היצרן, כי הרבה פעמים אופן החיבור של הכיסא זה בדיוק מה שהופך אותו להרבה יותר בטיחותי לעומת כיסאות אחרים. 

 

כיסאות בטיחות – לא יקר כמו שחשבתם 

 

זה נכון שלקנות כיסא בטיחות איכותי כמו זה זה לא זול, אך מצד שני, יש היום גם תחרות גדולה בתחום הזה ולכן המחירים יורדים. מעבר לכך שכדאי יהיה לבדוק כמה אתם עומדים לשלם על דגם מסוים של כיסא, כדאי גם לבדוק איפה המחיר יהיה הכי נוח. לא אחת תגלו שהמחירים אונליין הרבה יותר אטרקטיביים ונוחים, אז למה שתשלמו יותר בחנויות פיזיות שונות אם ברשת זה יותר משתלם? 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם