המדריך לרכישת גור קבליר

כלב קינג צ'ארלס

לא מעט אנשים כיום בוחרים להתחדש עם גור קבליר בשל היותו עדין, רגוע ואוהב אדם. כלב זה מתאים למשפחות רבות אשר מעוניינות ליהנות עם כלב נוח במיוחד שלא ינשך או יגיב בתוקפנות כלשהי גם כלפי הילדים הקטנים ביותר. לכן, משפחות רבות בוחרות דווקא את גור הקבליר ומדווחות על בחירה מוצלחת במיוחד. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות משהותו של גור הקבליר בדירתכם, הנה לכם כמה פרטים שחשוב שתכירו טרם רכישת הגור. 

כלב עדין, רגיש וידידותי במיוחד

כל כלב שנכנס לדירה חדשה, צריך קבלת פנים נכונה ומותאמת. אנשים אשר בוחרים להתחדש בגור של כלבים קינג צ'ארלס ומקבלים את פניו ללא הכנה כלשהי, עלולים לגרום לו לפחד, להתכנס בעצמו, לאבד תיאבון ואף להיכנס לדיכאון של ממש. לכן, לפני שאתם רוכשים את גור הקבליר, הנה לכם כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם להתמודד איתו על הצד הטוב ביותר.

כמה נקודות שחשוב להכיר לפני הרכישה

ראשית, חשוב לדעת כי גור כלבים זה עדין נפש ורגיש במיוחד. כלומר, במידה ולא תדעו לקבל את פניו באופן הנכון הוא עלול להתכנס בתוך עצמו ולא להיפתח לבני המשפחה. לאחר שהוא נפתח ומרגיש מספיק בנוח, תקבלו כלב אוהב אדם וידידותי במיוחד. לכן כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לתרום לכך זה לקבל אותו בסבר פנים יפות ולתת לו להרגיש בנוח בפינה אישית שלו. נקודה נוספת שחשוב שתכירו, גור הקבליר הוא גור בעל תיאבון בריא במיוחד. אם אתם מגלים שהוא סיים את צלחת המזון שלו תוך זמן קצר משחשבתם, אין כל סיבה לדאגה, לא מדובר על אכילה לא בריאה הנובעת מגורמים שונים אלא גור כלבים זה ניחן בתיאבון בריא במיוחד. התכוננו כראוי ורכשו את הכלב המשפחתי שיגיע לסביבה חמה ואוהבת.

> קראו עוד על חינוך וטיפול בגורי קבליר קינג צ'ארלס!

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם