מה זה קרנות מחקות?

קרנות מחקות

המאמר באדיבות SKN

ההגבלה של המשקיעים בקרנות מחקות באה לידי ביטוי בכך שהן לא נסחרות לאורך כל היום, אלא רק לפי שער סגירה, כלומר פעם אחת ביום. זוהי הגבלה משמעותית בעבור אלו הסוחרים בקרנות מהסוג הזה, אך על אף זאת מדובר בדרך מעולה להשקיע את הכסף באג"ח ממשלתי לטווח קצר של בין 2-5 שנים.

אם אתם לא מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם במסלול מנייתי, אז האופציה הזו של השקעה בקרנות כאלה עשויה להתברר כלא רעה בכלל בסופו של דבר. אתם רק צריכים לשים לב שאתם עושים את הדברים בצורה אחראית ומשקיעים את הכסף כמו שצריך.

תשקיעו את הכסף במסלול הנכון עבורכם

כדי להבין האם קרנות מחקות זוהי אופציה אטרקטיבית עבורכם, אתם צריכים להבין לפני הכול מהו המסלול שהי מתאים לכם, מבחינת הסיכונים וטווח ההשקעה להם אתם מצפים. לפיכך יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתתייעצו עם מומחה בקרנות להשקעה, על מנת שהוא יוכל לעזור לכם בעניין הזה ולסייע לכם באופן משמעותי.

רק לאחר שתפנו אל מומחה על מנת שיציע לכם את השירותים שלו ותבינו בדיוק מה לעשות, יהיה כדאי לכם להתקדם הלאה ולקבל את ההחלטה שלכם בנושא. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם ולאפשר לכם לדעת שאתם לא מוציאים את הכסף שלכם לשווא, אלא משקיעים אותו בצורה מושכלת בסופו של דבר.

פנו למומחים לפני שאתם משקיעים

לא רוצים לגלות שנעלתם את הכסף שלכם במסלול השקעה שלא מתאים לצרכים שלכם? יהיה כדאי לכם לוודא לפני הכול שאתם בוחרים לפנות אל מומחים על מנת שיוכלו להכווין אתכם ולתת לכם את כל המידע המקצועי שאתם רק צריכים כדי לקבל החלטות נבונות בכל המובנים, גם כאשר מדובר על קרנות מחקות להשקעה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם