מתנות קטנות לכנסים עם ערך של תרומה לקהילה – איך זה אפשרי?

כשאנחנו עורכים כנס, בין אם מדובר בכנס במסגרת מקום העבודה שלנו, בין אם זה כנס קהילתי, פוליטי, ציבורי, או כל סוג של כנס אחר, עלינו לשאול את עצמנו איזה ערך אנחנו יכולים להביא לנוכחים בכנס, מלבד העובדה שהוא ישרת את הקהל במידע שאנחנו נעביר בו.

נכון שהמהות של הכנס הוא הרצאות, נאומים, פגישות ושאר הדברים עליו הוא מתבסס ובסופו של דבר, הם הסיבה בגללה אנשים באים לכנס. אך אנחנו יכולים לייצר לו ערך נוסף. למשל, אנחנו יכולים לספק מתנות קטנות לנוכחים בכנס, מתנות שיש להם גם ערך של תרומה לקהילה. אנחנו לא צריכים ללכת לחנות ולקנות מוצרים ופריטים רגילים, אלא אנחנו יכולים לחפש מתנות לכנסים שיש להם ערך מיוחד, לא רק בגלל שאנחנו מספקים אותן בכנס אלא מעבר לכך.

היום נהוג לערוך כנסים רבים ולספק בהם מתנות לאורחים, גם בשביל שהם ייהנו מהן, וגם בשביל שאנחנו נוכל למתג את הכנס בצורה מסוימת. הצורה הטובה ביותר למתג אותו, היא באמצעות מתנה שכוללת תרומה לקהילה.

איך זה עובד בדיוק?

מתנות עם תרומה לקהילה, הן מתנות רגילות לכאורה אך דרך הייצור או האריזה שלהן היא ייחודית. למשל, מתנות שיוצרו על ידי אנשים עם מוגבלויות, נארזו על ידם או בכל אספקט אחר הם השתלבו בתהליך ועזרו לו להתקיים.

צריך להבין, מדובר על אנשים שעובדים במפעל מוגן שמטרתו לייצר מוצרים מסוימים, ואם לא ירכשו אותם ממנו, אזי שהמפעל ייסגר ולא תהיה להם עבודה. להבדיל מאחרים, הרבה יותר קשה להם למצוא עבודה בשוק, ולכן אם אנחנו רוכשים מתנות לחג לעובדים ושאר מתנות קטנות עם ערך של תרומה לקהילה, זה יכול לשרת אותם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איילת סיניבר: איך בוחרים בית השקעות
חת ההחלטות החשובות שאנחנו נקבל בחיינו, במידה ונבחר להשקיע את כספנו במסלולי השקעה שונים, היא דרך מי...
קרא עוד »
יונ 02, 2021
מימון לעסקת נדל"ן – כל מה שחשוב לדעת
רבים הם האנשים שיש להם די ויותר הון להשקיע במכירה או קנייה של נדל"ן. כיום זוהי אחת ההשקעות המניבות...
קרא עוד »
אוק 12, 2021
חולצות נשים טומי הילפיגר: 7 סיבות לבחור בהן
בעולם האופנה, מעטים המותגים שזוכים להדהוד כמו טומי הילפיגר, וכשזה מגיע לחולצות טי לנשים, המותג...
קרא עוד »
ספט 18, 2023