ביטוח עבודות קבלן – 5 טיפים חשובים

1981387-min

ביטוח עבודות קבלן הוא אחד מסוגי הביטוח הבסיסיים ביותר בתחום הבנייה. לצד ביטוח תמ"א 38 ולצד ביטוח הנדסאים ושאר בעלי מקצוע – קיימת פוליסת הבסיס שמטרתה לאפשר ביטוח צד ג', ביטוח רכוש וביטוח חבות מעבידים.

כיום כל קבלן חייב להנפיק את תעודת הביטוח הזאת עוד לפני שהוא יוצא אל עבודת בנייה החל מהעבודה הפשוטה ביותר עד למורכבת ביותר. אבל למה צריך לשים לב כשרוכשים את הפוליסה? הנה 5 טיפים טובים:

סוג הפוליסות – שימו לב לסוג הפוליסות שבביטוח וודאו כי יש בה שלושה פרקים ראשיים כמו ביטוח רכוש, חבות מעבידים וביטוח צד ג'.

לא יוצאים לעבודה מבלי לחדש או לרכוש את הביטוח – לעולם אל תצאו לעבודה (אפילו לא לנסיעה לאתר הבנייה!) ללא ביטוח בתוקף. דאגו לחדש בכל תקופה את הפוליסה.

עלויות אטרקטיביות – שימו לב שאתם בוחרים בביטוח עם עלויות אטרקטיביות שיכסה את כל הנזקים כמו נזקי גוף ורכוש, נזקים לצד שלישי, ביטוח לעובדים וכולי.

תשומת לב לאותיות הקטנות – פוליסות ביטוח נוטות להכיל לא מעט נקודות קטנות, זאת כדי להגן על חברות הביטוח במקרים בהם דרוש פיצוי כדי לא "ליפול" באותיות הקטנות רצוי לבחור סוכנות ביטוח אמינה שמפחיתה באותיות קטנות וממליצה על פוליסה ברורה ואטרקטיבית.

מערך שירות מעולה – כשקורה מקרה ביטוח אנחנו חייבים לקבל שירות במהירות. בחרו חברה שתספק לכם פוליסה מתאימה שתוכלו להפעיל במהירות ללא סחבת וטרטורים עם חיתום ישיר ושירות מעולה. כך תוכלו לבחור נכון ביטוח עבודות קבלן מתאים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם