דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP

מדפסות HP ידועות באיכות שלהן. הן מיוצרות באחת החברות הגדולות בייצור מדפסות ומכשירי חשמל ומתאימות לשימושים שונים הן למשרד והן לשימוש ביתי. כדי להנות ממדפסת ה- HP שלכם, תצטרכו להצטייד בדיו איכותי למדפסת.

דיו למדפסת hp 

כשמחפשים דיו למדפסת hp, צריך לקחת בחשבון את כל המרכיבים והאביזרים שמרכיבים את המדפסת. בין אם אתם רוכשים כזו בפעם הראשונה או שמה יש לכם מדפסת ישנה, תמיד הקפידו להתאים את סוג הדיו למדפסת שלכם.

דיו למדפסות HP נחשב לדיו איכותי ועמיד שיכול לשרת אתכם למשך תקופה ארוכה מאוד ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים במהירות ובאיכות.

HP Sprocket מדפסת איכותית לתמונות 

הדפסת תמונות ישירות מפרופילי המדיה החברתית שלכם או מגלריית התמונות של הטלפון החכם מעולם לא הייתה קלה יותר מאשר במדפסת הניידת HP Sprocket. 

מדפסת תמונות זו, מתחברת ישירות לגלריה של הטלפון או למדיה החברתית להדפסה נוחה ולא משנה היכן אתם נמצאים. ה- Sprocket משתמש בקישוריות Bluetooth ובעל עיצוב קומפקטי במיוחד שהופך אותו למושלם עבור מסיבות או מפגשים משפחתיים.

אפליקציה להדפסות 

אפליקציית Sprocket מאפשרת לכם להתאים אישית את התמונות שלכם עם טקסט, אימוג'י וגבולות דקורטיביים למגע ייחודי. מדפסת זו מגיעה עם כל מה שאתם צריכים כדי להדפיס תמונות מיד מהקופסה.

ל- Sprocket יש גם לולאה לעטיפת פרק כף היד או קמעות בהתאמה אישית כדי להפוך את המדפסת לשלכם. זה מגובה באחריות מוגבלת לשנה עם תמיכה באינטרנט 24/7 לסיוע בפתרון בעיות ביום או בלילה.

בחירה מושלמת 

HP OfficeJet 3830 היא הבחירה המושלמת לכל מי שמחפש מדפסת לשימוש במשרד מקצועי, ראו באתר של Comjet דיו למדפסת. יש לה יכולות הדפסה, העתקה, סריקה ופקס כדי לשמור על חיבור ופקוד. OfficeJet 3830 יכול להדפיס באמצעות חיבור קווי או אלחוטי באמצעות Wi-Fi או Wireless Direct להדפסה ללא חיבור לאינטרנט. 

בשימוש עם אפליקציית HP Smart, מדפסת זו מאפשרת לכם להדפיס ישירות מהסמארטפון או הטאבלט שלכם. זה גם תואם AirPrint לשימוש עם טאבלטים וטלפונים של Apple וסוגים אחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם