משרות DEVOPS – כמה אתם צריכים לדרוש?

כאשר מדברים על משרות DEVOPS מדברים על אין ספור הטבות ושכר משביע רצון, אבל קודם לכן, חשוב להבין מהם תנאי הקבלה וכמה באמת מרוויחים אנשים שכבר בחרו במקצוע ומצליחים להתמיד בו מאז ועד היום.

 

מי עובד בתחום הDEVOPS ולמה זה כדאי?

מבין כל שוקי העבודה, שוק ההייטק מבשר על משהו דינמי בהחלט וכך גם שכר שגורם ללא מעט אנשים לחפש את התחום ולעסוק בו. כאמור, שוק הדבאופס הולך ותופס תאוצה ובזכות השיטה שלו המון ארגונים מצליחים להתמיד בתהליך של הפיתוח, להבין כל מורכבות והכי חשוב להתייעל בצורה משמעותית ביותר.

כאמור, מדובר בענף מדהים וחדשני בהייטק ובעוד התחום הזה היה פחות מוכר בעשור הקודם כיום הוא בהחלט בעל דרישה גדולה גם בשל ריבוי המשימות וגם בזכות השכר המתגמל והגבוה שהוא מאפשר.

 

הקשר בין דבאופס לשכר מתגמל במיוחד

יש המון חברות שקשורות בפיתוח האפליקציות בשוק ומכאן, שיש דרישה כל כך גדולה לעובדים איכותיים כך גם הרצון לתגמל ולספק שכר מדהים גם למתחילים בתחום.

כמו כן, מדובר בתחום מאוד מגוון שמכיל בתוכו אין ספור תפקידים ותחומים של אחריות ומכאן ששוב חוזרים לעניין השכר שרוב המעסיקים מספקים ובין לבין, יהיה גם על העובדים עצמם לדרוש.

 

כמה כדאי לדרוש בתחום DEVOPS

כאמור, המשכורות בתחומי דבאופס הן בהחלט גבוהות וכבר מאפס ניסיון ניתן להרוויח שכר שבין עשרים ושתיים לעשרים ושבע אלף ₪ בחודש.

לעומת זאת, עובד שעבר את שלוש השנים יוכל להגיע לשכר של עד שלושים אלף ₪ ואילו אדם שיחצה את החמש שנים יגיע אף לשכר של שלושים ושבע אלף שח" ויותר במידה ומדובר באדם שהפך לראש צוות בתחום.

 

לחצו כאן לחיפוש משרות דרושים הייטק ללא ניסיון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם