מיכל פוליאתילן – יתרונות

מיכל פלסטיק הוא אחד המיכלים הנפוצים ביותר בסביבה. זהו מיכל רב תכליתי שיכול להכיל כמעט כל דבר. בעבר, הוא שימש בעיקר לאחסון סוגים שונים של דברים כמו מזון ומשקאות, אך כעת הוא מצא את דרכו למוצרים שונים אחרים כמו קוסמטיקה, מוצרי טואלטיקה ואפילו צעצועים.

מיכלי פוליאתילן עשויים בדרך כלל מפוליאתילן שהוא סוג של שרף פלסטיק. שרף הפוליאתילן ידוע גם בשם EVA או EPE או EVA-PE או אתילן ויניל אצטט או EVA-PE (פוליאתילן). יש לו צפיפות גבוהה, חוזק גבוה ומשקל נמוך מה שהופך אותו לפופולרי מאוד בתעשיות הייצור עבור מספר יישומים כולל אריזות מזון ופלסטיק כגון פוליפרופילן, פוליסטירן וכו'.

מה היתרונות של מיכל פוליאתילן

פוליאתילן הוא פלסטיק בשימוש נרחב במוצרי צריכה. הוא קל וגמיש, אבל הוא לא עמיד במיוחד.

מיכל פוליאתילן הוא סוג של פלסטיק המשמש באריזת מזון. הוא עשוי מאתילן אוקסיד ופרופילן אוקסיד שהם גזים בעלי משקל מולקולרי גבוה ולחץ אדים נמוך. הבקבוק מלא במוצר, לרוב מכיל סוכר. כמו כן, יש לציין כי המונח "פוליאתילן" נפוץ ביותר באריזות מזון. פוליאתילן הוא גז שקוף, חסר ריח וחסר צבע. פוליפרופילן או פשוט פרופילן.

היתרון העיקרי בשימוש במיכל הפוליאתילן הוא שאין צורך בהכנה מיוחדת, כגון טיפול בחום או התכה. המשמעות היא שניתן להשתמש בחומר מיד לאחר הייצור. ניתן גם למחזר את החומר מכיוון שאין לו השפעות רעילות על בריאות האדם והסביבה. החומר מתכלה וניתן להתפרק על ידי מיקרואורגניזמים. המשמעות היא שניתן להשתמש בחומר שוב ושוב.

מיכלי פוליאתילן משמשים בתעשיית המזון והמשקאות כדי להגן על המוצר מפני זיהום אפשרי במהלך ההובלה.

לאריזת מזון ומשקאות יש חשיבות עיקרית. המיכל הנפוץ ביותר הוא שקית הפוליאתילן (PE). סוג זה של אריזה משמש בעיקר למוצרי מזון כמו פירות, ירקות, בשרים ומוצרי חלב. היתרונות של שקיות PE הם: זול, קל לשימוש, הובלה נוחה והם מספקים אטימה ייחודית המבטיחה שלמות המוצר במהלך ההובלה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »