יועצת זוגית בראשון לציון

1895966-min

שוב פעם הלכתם לישון כועסים? אתם מרגישים כיצד בכל יום שעובר המשיכה האינטימית לבן הזוג יורדת? הריבים ביניכם משפיעים על מצב הרוח של הילדים שלכם? כל אלו מעידים כי אתם חווים בעיות בזוגיות, וקיימת אפשרות לפתור את הבעיות הללו באמצעות פנייה אל יועצת זוגית בראשון לציון. טיפולים משפחתיים וזוגיים הפכו להיות חלק שבשגרה להרבה מאוד משפחות וזוגות, ולכן היצע היועצים הזוגיים הוא גדול ומגוון.

לכן כדי שתוכלו לבחור את היועצת הזוגית הטובה ביותר עבורכם, כדאי שתזכרו כמה טיפים שימושיים שיסייעו לכם לבחור את אשת המקצוע המתאימה.

 

טיפים לבחירת יועצת זוגית מקצועית ומנוסה

  • אשת מקצוע מוסמכת בטיפול זוגי – טיפול זוגי הוא שם כולל לטיפול משפחתי, ולכן רצוי לבחור יועצת זוגית בראשון לציון המוסמכת לטפל בבעיות זוגיות הרלוונטיות אליכם, בין אם מדובר על קשיים בזוגיות או קשיים משפחתיים כהורים לילדים.
  • יועצת זוגית המחזיקה בניסיון רב – כמו כל תחום בחיים, הניסיון עושה את ההבדל ומעצים את המקצועיות והיכולות. לכן כדאי לפנות אל יועצת זוגית שיש לה ניסיון רב בטיפול זוגי.
  • יועצת שמרגישים בנוח איתה – הטיפ המרכזי ואולי החשוב ביותר, כיוון שהיועצת הזוגית היא זו שתיחשף אל החיים האישיים והפרטיים ביותר שלכם. לכן חשוב לפנות אל יועצת זוגית איתה אתם מרגישים בנוח לדבר, לשתף בדברים שמפריעים בזוגיות וכן לקבל ממנה את הכלים וההדרכה להבראת הזוגיות.

 

כיצד מתבצע התהליך של הטיפול הזוגי?

לכם כזוג יש השפעה מרכזית לתהליך והצלחת הטיפול הזוגי, כאשר המטפלת הזוגית שבחרתם מלווה אתכם בצורה אובייקטיבית לכל אורך הדרך. הטיפול הזוגי נערך בשיחות פרטיות סגורות ביניכם בקליניקה של המטפלת הזוגית, והיא מקשיבה ומכווינה אתכם בהתאם לבעיות שצפות בשיחה וכן נותנת המלצות ליישום כשאתם לבדכם בבית "בזמן אמת".

 

למידע נוסף וייעוץ צרו קשר עם נעמה רגב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם