למה כדאי להצטרף לפרטנר TV

פרטנר TV

פרטנר TV נחשבת לחברה חדשה יחסית בתחום שירותי הטלוויזיה, אך אין ספק כי היא תרמה המון לשינוי שוק הטלוויזיה של היום. אם בעבר יכלנו לראות בשוק רק שתי חברות גדולות ששלטו על השוק במשך שנים, הרי חברת פרטנר טיוי, ביחד עם חברות חדשות נוספות, הצליחו לייצר שינוי עמוק בשוק. החברה מציעה מגוון רחב של חבילות טלוויזיה שונות, כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את החבילה המתאימה לו ביותר. היום כבר אין צורך לשלם מחירים מופרזים על חבילות טלוויזיה או לחילופין לשלם המון עבור ערוצים שאתם כלל לא צופים בהם. כל אחד יכול לבחור לעצמו את החבילות שהכי מעניינות אותו, ובכך לחסוך לעצמו המון זמן, כסף והתעסקות מיותרת.

כל הסיבות להצטרף לפרטנר TV

כאמור, מדובר על חברה חדשה יחסית שחוללה שינוי עצום בשוק הטלוויזיה. החברה מציעה מגוון רחב של חבילות שונות, כאשר החבילה הבסיסית והזולה ביותר עומדת על סך של 69 ₪ לחודש. החבילה מציעה מנוי לנטפליקס למשך חצי שנה, ממיר K4, חבילת VOD וכמובן מבחר של ערוצים ישראלים, ערוצי ילדים, ערוצי ספורט וערוצי בידור, סרטים וסדרות. כמו כן, ניתן להוסיף בתשלום חבילה של ערוצים בשפה הרוסית או לחילופין, חבילת ערוצי ספורט נוספים. כמו כן, ניתן למצוא גם חבילות משולבות המספקות ללקוחות חבילת טלוויזיה בשילוב עם שירותי אינטרנט. חברת פרטנר מסוגלת לספק ללקוחותיה שירותי אינטרנט מהירים במיוחד, בזכות הסיבים האופטיים שהיא פיזרה ברוב חלקי הארץ. המעוניינים בכך, יוכלו לשדרג לחבילת טריפל, הכוללת בנוסף גם טלפון קווי.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט סיבות להצטרף אל פרטנר TV. החברה מספקת חבילות טלוויזיה זולות ומשתלמות, בנוסף לחבילות הכוללות גם שירותי אינטרנט או שירותי אינטרנט וטלפון קווי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם