איך למצוא משרדים למכירה?

האוכלוסייה המקומית גדלה במהירות, הביקוש לנדל"ן מסחרי גם הוא גדל בהתאם. יותר ראשים צעירים, יותר יזמים, יותר עסקים. לכן, הדבר הכי חכם שתוכלו לעשות בתחום ההשקעות והשקעות הנדל"ן בפרט, הוא לרכוש משרדים למכירה או השקעה. השקעה בנכסים מסחריים יכולה לעזור לכם לקצור תשואות גבוהות במיוחד על ההשקעה. השקעה זו בנדל"ן מסחרי אינה קשה כפי שהיא נראית.

חקרו את השוק הנדל"ן המסחרי

שוק הנדל"ן הישראלי רואה תשואות רבות במרוצת העשור האחרון, ובפרט בתחום הנדל"ן המסחרי. אמנם חשוב לציין שקיימים הבדלים משמעותיים בין נדל"ן למגורים לבין נדל"ן מסחרי. אתם חייבים ללמוד היטב את מגמות של השוק על מנת להשיג רווח ממשי. לפני השקעה בנכס המסחרי או המשרדי כדאי לכם לנתח את היקף הפיתוח העתידי באותו מקום – סוג האוכלוסייה שגרה בסמיכות למשרדים עכשיו, סוג האוכלוסייה שתעבור להתגורר באזור בשנים הקרובות, מהן מגמות הצמיחה של העיר ועוד. לעיתים, ייתכן ורכישת פרויקט באזור מתפתח משתלמת הרבה יותר מאשר רכישת פרויקט באזור מפותח שכן היא מספקת לך החזר גבוה על ההשקעה שלכם.

בצעו סקירה בנוגע למיקום הנכס באותו בניין

לא רק מיקום בעיר, אלא גם מיקום בבניין עצמו. ייתכן וכניסה אחת לאזור המסחרי תהיה אטרקטיבית הרבה יותר מכניסה אחרת, ותמשוך אליה יותר לקוחות, מה שאומר שההשקעה שלכם תהיה משתלמת והנכס יממש את ייעודו. המיקום הספציפי במרחב הוא גורם מפתח שיש לקחת בחשבון בעת ​​השקעה בנכס מסחרי. המיקום צריך להיות נגיש לרוב בני האדם, קל לחנייה, נגיש מבחינת עוברי דרך וגם אנשים עם מוגבלויות גישה ועוד.

בכל שאלה להתייעץ עם מומחה 

על פי אתר וייזר אינבסטקניית נדל"ן מסחרי יכולה להוות אתגר קשה למדי במיוחד אם אין לכם ניסיון קודם בתחום, וגם אם יש לכם ואתם הולכים על אזורים תחרותיים במיוחד. קחו כל עצה שאתם יכולים ממומחים כמו רואי חשבון, עורכי דין, יועצי נכסים ועוד שיעזרו לכם לעבור את ההליכים המורכבים של כספים, היבטים משפטיים ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם