למה אתם חייבים השוואת ריביות הלוואה?

השוואת ריביות הלוואה

השוואת ריביות הלוואה היא בעצם הליך שבו אתם מבצעים השוואת הלוואות מסוגים שונים אצל גופים שונים ובוחנים את האופציה הטובה ביותר עבורכם בעזרת בית סוכן דיגיטלי. המיקוד יהיה בדרך כלל על השוואת הריבית של ההלוואה כיוון שזה מה שקובע את גובה העלויות החודשיות שלכם ובסופו של דבר הסכום הסופי שתחזירו על ההלוואה. אם לדוגמה אתם רוצים לקחת הלוואה של 20 אלף ₪ יש הבדל בין להחזיר 23 אלף ₪ בסיום תקופת ההחזר לבין 28-30 אלף ₪. 

ריביות גבוהה יותר = החזר סופי גבוה יותר = הלוואה פחות משתלמת:

נניח שהרכב הישן הלך ואתם רוצים לקנות רכב חדש אבל לא חייב מהשנה האחרונה. כלומר רכב טוב במחיר ממוצע של נניח 40 אלף שקלים. לשם כך אתם רוצים לקחת הלוואה שבריבית של 7-8 אחוז ופריסה ל5 שנים עשויה להגיע להחזר של בערך 48 אלף ₪. כלומר 8000 ₪ ריבית ב5 שנים של פריסת החזר זה בין חודש לחודשיים עבודה עבור מרבית האוכלוסייה. הרכב שרציתם כבר לא עולה 40 אלף אלא 48 אלף.. לעומת זאת ריבית של 5-6 אחוז עשויה לחסוך לכם כ1500-2000 שח משמעותיים רק מכמה דקות שביצעתם השוואת ריביות הלוואה.

איך מבצעים השוואת ריביות הלוואה?

יש 2 דרכים לעשות זאת: הדרך הקלאסית והקשה שהיא למעשה ללכת לכל אחד מהבנקים שאנו מעוניינים לבדוק מולם הלוואה ו/או להתקשר אליהם או לחברות אשראי בטלפון, להיכנס לאתרי האינטרנט ולהגיש בקשה אונליין – ולראות את תנאי ההלוואה המאושרת עבורנו. להשוות באופן עצמאי ולבחור מה מתאים לנו ביותר. האופציה השנייה היא להיעזר באתר של השוואת הלוואות או כזה שמתווך לנו מספר הלוואות ממספר חברות ובנקים ומציע לנו מגוון אופציות מהן נוכל לבחור את המתאימה לנו ביותר.

 

אולי יעניין אתכם גם: איך בוחרים קרן השתלמות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך למצוא משרדים למכירה?

האוכלוסייה המקומית גדלה במהירות, הביקוש לנדל"ן מסחרי גם הוא גדל בהתאם. יותר ראשים צעירים, יותר יזמים, יותר עסקים. לכן, הדבר הכי חכם שתוכלו לעשות בתחום

קרא עוד »