איך להתמודד עם דירוג אשראי נמוך

שמירה על דירוג אשראי תקין היא תוצאה של התנהלות פיננסית נכונה וטובה לאורך שנים. מאגר נתוני אשראי ולשכת נתוני אשראי המעניקה לכם את ציון דירוג האשראי שלכם בסופו של דבר – שומרת את הנתונים מה3 שנים האחרונות ולפי הנוסחה שלה מספקת לכם את ציוד דירוג האשראי שלכם בהתאם למדדים השונים המושפעים מההתנהלות הפיננסית שלכם. דירוג אשראי נמוך יכול להוות בעיה לא פשוטה שכן תתקשו מאוד בקבלת אשראי מגופים פיננסיים שונים וגם בבנק שלכם יסתכלו עליכם באור שונה.

לבדיקת דירוג אשראי צרו קשר עוד היום עם קליר – חברת ייעוץ אשראי >>>

מה קורה במידה ודירוג האשראי שלנו נמוך?

דירוג אשראי נמוך יכול להקשות עלינו בבקשות אשראי, כרטיסי אשראי ואפילו משכנתא מהבנק או גופים פיננסיים אחרים. רוצים כרטיס אשראי? להגדיל מסגרת אשראי? לבקש הלוואה? לבחון משכנתא או מחזור משכנתא? הגוף הפיננסי אליו אתם פונים יבדוק את דירוג האשראי שלכם ואם זה יהיה נמוך הוא ככל הנראה יסרב לבקשה שלכם. לעתים נדירות יאשר עם תנאים נוקשים מאוד או יעניק אישור חלקי שלרוב לא ממש יעזור לכם. במילים אחרות דירוג אשראי נמוך מקשה על החיים מאוד.

כיצד נוכל להתנהל עם דירוג אשראי נמוך?

העניין הוא שכדי להגיע לדירוג אשראי נמוך, ודאי סבלתם לא מעט בחשבון שלכם בשנים האחרונות ובעיקר בשנתיים-שלוש האחרונות. אולי החשבון הוגבל אפילו או לכל הפחות תשלומים חזרו, מסגרות אשראי הוקטנו או בוטלו וגם ככה קשה לכם להתנהל. כאשר אל משפיעים על דירוג האשראי שלכם וקובעים ציון נמוך הרי שלא תוכלו לקבל הלוואות, אשראי או אפילו כרטיס אשראי מהבנקים, מחברות האשראי וגופים פיננסיים אחרים. הם יסמנו אתכם כלקוחות בעייתיים/בעלי דרגת סיכון גבוהה – לפחות עד שתשפרו את ציון דירוג האשראי שלכם ולכן יהיה עליכם להסתדר עם המסגרות הקיימות שלכם, ההכנסה הקיימת שלכם ולפעול לטובת שיפור ציון דירוג האשראי שלכם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם