מרקס אנד ספנסר פותחת את האתר שלה לרכישות ישירות מישראל

מרקס אנד ספנסר

Marks and Spencer, היא הקמעונאית הגדולה ביותר בבריטניה, עם כמעט 300 חנויות הקיימות בבעלות החברה בשוק הביתי שלה. החנויות מוכרות ביגוד, הנעלה, מתנות, ריהוט לבית ואוכל, כאשר רבים מהפריטים הללו, נמכרים תחת השם M&S.

מרקס אנד ספנסר פותחת את האתר שלה לרכישות ישירות מישראל

חברת מרקס אנד ספנסר, היא מהחברות הגדולות בבריטניה והיא נסחרת בבורסה בהצלחה רבה. החברה, עומדת לפתוח את שעריה כאן בארצנו הקטנטונת ולנו, נשאר רק להמתין לחגיגה הגדולה.

אז למה אתם צריכים לדעת מזה? ובכן, כי לפני שהלקוחות יחלו לקפוץ על המציאות שמציאה הרשת, אנחנו ממליצים לכם כאן, לחפש את הקופונים שיוכלו לתת לכם מחירים נוחים הרבה יותר לקניות שלכם באתר.

מי היא מרקס אנד ספנסר?

החברה, מחזיקה ומפעילה כמעט 100 חנויות נוספות של Marks & Spencer באירופה, הונג קונג וקנדה, וזכיינים ב 85 חנויות Marks & Spencer באירופה, המזרח הרחוק, אוסטרליה, המזרח התיכון, איי בהאמה וברמודה. 

מרקס אנד ספנסר, הם גם הבעלים של רשת חנויות בגדי גברים ברוקס, המורכבת מיותר מ- 170 חנויות בארצות הברית וביפן, ורשת חנויות המכולת Kings Super Markets המונה 20 חנויות בניו ג'רזי. 

כרטיסי אשראי של Marks & Spencer

חברת M&S מציעה ללקוחותיה כרטיסי אשראי, הלוואות אישיות, ביטוח חיים ותוכניות חיסכון, השקעות ופנסיה. כ- 17% מההכנסות של מארקס וספנסר, נוצרות מחוץ לארצות הברית.

היסטוריה בקצרה

ב- 1894 התקשר מייקל מרקס עם טום ספנסר. תחילת ההיכרות של הצמד הנמרץ, הביאו את השניים לפתוח מרכולים וחנויות רבות ברחבי אירופה. את השאר, אנחנו רואים בעיקר באתר המכירות שלהם מהמצליחים ביותר באירופה.

 

לחצו כאן לחדשות נוספות בענף

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם בועת הנדל"ן קרובה לפיצוץ
נדמה כי הנושא של בועת הנדל"ן נעשה פחות בולט בשנים האחרונות עם אנשים שמנסים את מזלם עם ההגרלות השונות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2019
מספר מקוצר לעסק – כי ככה מגיעים אלייך מהר
השימוש בכוכבית פלוס הוא פתרון אולטימטיבי לכל בית עסק כדי לקדם את הפעילות העסקית שלו בדרכים שונות,...
קרא עוד »
מרץ 25, 2020
מה חשוב לדעת על הסכם ממון
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר זוגות שבוחרים לעשות הסכם ממון. מדובר למעשה על חוזה שנחתם בין בני הזוג,...
קרא עוד »
פבר 19, 2019