חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים כדי לקבל פיצויים מרביים

1984351-min

אחד הרגעים הפחות נעימים בחיינו, ללא צל של ספק, זה הרגע בו אנחנו מתמודדים עם תאונת דרכים כזו או אחרת. מדובר על רגע מאוד לא נעים, אשר יכול להשפיע על החיים שלנו לטווח קצר וכן לטווח ארוך, בוודאי אם מדובר בתאונה אשר כתוצאה ממנה, נגרם לנו נזק פיזי או אחר.

לצערנו, הרבה פעמים אחרי התאונה, מתחיל תהליך בירוקרטי לא פשוט במטרה לקבל כספי פיצויים מחברת הביטוח שלנו או של הנהג הפוגע. כידוע, כל נהג אמור להיות מכוסה על ידי חברת ביטוח ואם הוא מעורב בתאונת דרכים, אז הוא אמור לקבל פיצויים מחברת הביטוח וכן הנוסעים או הולכי רגל שנפגעו על ידו, אמורים לקבל פיצוי על התאונה. פיצויים אלו משמשים לצורך טיפולים, בין אם זה בגוף, נפש או רכוש.

מדובר בתהליך בירוקרטי לא פשוט, מאחר וחברת הביטוח לא ממהרת לשלם כספי פיצויים ללקוחות המבוטחים או למי שתובע את החברה מבחוץ. החברה תנסה לעשות כל מה שנדרש, על מנת להמתין עם התשלום, לדחות ולצמצם את גודל הפיצויים ואולי אפילו לא לשלם כלל.

 

כיצד אפשר לקבל פיצויים מרביים?

על מנת לקבל פיצוי מרבי, עלינו לפנות אל עו"ד יניר הראל שמתמחה בדיני ביטוח ובפרט בכל מה שקשור בתאונות דרכים, והוא ידע כיצד לייצג אותנו מול חברת הביטוח, זאת במטרה שנוכל לקבל את הפיצוי המרבי שמגיע לנו.

עורך דין שמתמחה בדיני ביטוח וידע לייצג אותנו, ידע להשתמש בעדים, ראיות ובכל מה שנדרש בשביל להוכיח את צדקת טענתנו, וכמובן הוא יוכיח באמצעות תנאי הפוליסה, שאכן חברת הביטוח צריכה לשלם לנו פיצויים על פי ובהתאם לדרישה שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם