חזייה לאחר ניתוח

חזייה לאחר ניתוח

חזייה לאחר ניתוח, כוללת תפרים ובטנה המוצעים לחץ, ווים ותופסן נוספים בגב, כדי לאפשר לכל נפיחות ותזוזה להתרחש בגמישות. תוספות אלה הן רכות והן ניתנות לשינוי לגודל בסגנון המספק תמיכה ונוחות. 

חזייה לאחר ניתוח 

חזייה לאחר ניתוח, מיועדת לכסות את התקופה שלאחר הניתוח של עד 12 שבועות וניתן לענוד אותה במהלך טיפולי הקרנות. תוכלי לברר עוד על החזיות לאחר הניתוח של באתר האינטרנט של מכירות חזיות לאחר ניתוחי הגדלה והקטנת חזה.

איך למצוא את החזייה המתאימה לך? 

16 מיליון חזיות נרכשות מדי שנה בעולם, ובכל זאת, על פי ההערכות 80% מאיתנו לובשות חזייה במידה לא נכונה! כיסינו במאמר זה, כמה מהמלכודות של החזייה המודרנית, אבל היום, אנחנו רוצים לדון כיצד למצוא את החזייה הבריאה ביותר, וגם לשקול את העמדה של האם חזיות הן בריאות בכלל.

למה נשים לובשות חזיות? 

תחילה זה היה המחוך, אחר כך הגיעה החגורה, ולבסוף נוצרה החזייה של ימינו. במהלך מאות השנים, האופנה השתנתה ואיתה השתנתה צורת השדיים הרצויה. תחתונים מיוחדים אלו, מציעים צניעות, תמיכה במהלך פעילות ושיפור הצורה הנשית.

נשים היום, בעצם, לובשות חזיות מאותן סיבות. הם שומרים על הבנות עליזות ומספקים תמיכה, במיוחד במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית יותר אבל גם צורכות חזיות של אחרי ניתוח חזה ויודעות להתאים אותן באופן מושלם.

איפה למצוא את החזיה המושלמת לאחר ניתוח? 

ניתוח חזה הוא לא הדבר הכי נוח שיש ובמקרים רבים, הוא מותיר כאב מסוים באזור השד. יש להיערך למצב זה בהקדם עם בגדי לחץ לאחר ניתוח ולהתאים את החזיה למצב החדש. חזיות לאחר ניתוח, תוכלו למצוא האתרי אינטרנט המוכרים בדיוק כאלה עם ההמלצות הרלוונטיות למצב החדש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם