מנטליסט ישראלי – הכבוד שלנו בעולם

מנטליסט לאירועים פרטיים

אם אתם אוהבים קסמים, בוודאי יצא לכם לשמוע על המושג מנטליזם. אך האם ידעתם שיש לנו מנטליסט ישראלי שזוכה לאהדה ברחבי העולם כולו? המשיכו לקרוא על מנת להכיר ולדעת!

אמנות המנטליזם – על מי בעצם מדובר?

אלא אם כן ביליתם את מספר השנים האחרונות במסתור מתחת לאיזשהו סלע, קרוב לוודאי שיצא לכם לשמוע על התופעה הבין לאומית אשר ידועה בשם אורי גלר.

אורי גלר הוא אמן במה ישראלי, אשר קרוב לוודאי שניתן לומר עליו שהוא היה מחלוצי אמנות המנטליזם.

למי שעוד לא מכיר, מדובר למעשה על מופע קסמים אשר איננו מבוסס על קסמים פיזיים, אלא דווקא על קסמים מהסוג הפסיכולוגי – שימוש בשפת גוף על מנת לערוך לאנשים "קריאת מחשבות", שתילה של רעיונות והשפעה על החלטות של אנשים ועוד קשת רחבה ומגוונת של טריקים פסיכולוגיים ותעלולים מנטאליים שיותירו אתכם עם פה פעור מרוב תדהמה.

רן גפנר – אמן מנטליזם ישראלי מודרני

בשנים האחרונות רן גפנר, אחד מאמני המנטליזם הבולטים והחשובים ביותר בישראל, הלך וקנה לעצמו שם של ממש בקרב תעשיית הקסמים הישראלית – ואפילו הבין לאומית.

רן גפנר השתתף בתוכנית הריאליטי "מי יפיל את המאסטר", והוא הגיע להישג מרשים וזכה במקום השלישי. מספר שנים לאחר מכן, הוא המשיך להרשים את הקהל ולהדהים את השופטים בקשת רחבה ומגוונת של תוכניות טלוויזיה, ביניהן ניתן לציין את "בלתי נראה", עם נמרוד הראל, כמו גן בתוכנית "אמני הקסם" אשר משודרת באיטליה בשעות הצפייה המבוקשות ביותר.

רן גפנר המשיך להשקיע את כל המאמצים שלו בפיתוח המופע שלו, וכך בשנת 2016 הוא זכה בפרס האמן היוצר של איגוד אמני ישראל, ושנתיים לאחר מכן הוא זכה במקום הרביעי באליפות העולם בקסמים, לאחר שהוא השתתף בקטגוריית אמן המנטליזם הטוב ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך למצוא משרדים למכירה?

האוכלוסייה המקומית גדלה במהירות, הביקוש לנדל"ן מסחרי גם הוא גדל בהתאם. יותר ראשים צעירים, יותר יזמים, יותר עסקים. לכן, הדבר הכי חכם שתוכלו לעשות בתחום

קרא עוד »