כל מה שצריך לדעת על קרוז מאורגן לאיסלנד

כל מה שצריך לדעת על קרוז מאורגן לאיסלנד

עבורנו הישראלים, יש מקומות שרק שמם בלבד עשוי להצית לנו את הדמיון. כזה בדיוק הוא האי המרוחק איסלנד – מקום שמרביתנו מכירים רק מסדרות טבע, אך למעשה מדובר באי-מדינה פעיל לחלוטין, ובזכות מגוון שינויים מבורכים שקרו לאחרונה בארץ ובעולם הוא הפך להרבה יותר נגיש. כדי לטייל במקום בצורה המיטבית ולהפיק ממנו את המרב, מומלץ מאד להשתתף בהפלגת קרוז מאורגן לאיסלנד. למה זה כל כך מומלץ, ומה חשוב לדעת על טיול כזה? הנה כל מה שחשוב לדעת על האי הקסום הזה.

מה שחשוב לדעת על איסלנד

נתחיל אולי מהסוף, הפרקטיקה:  איסלנד הוא אי מרוחק מאד וכפי שמרמז עליו שמו, קר בו מאד. מעבר לכך, מחירי הלינה והמחייה הכוללת במקום הם בין הגבוהים בעולם, ומשום כך אפשרויות כמו לינה בבתי מלון – או אפילו קרוון נייד מסביב לאי, אינם באים בחשבון כל כך. הוסיפו לכך את העובדה כי מדובר למעשה באי קטן יחסית שהכביש החשוב היחיד בו הוא זה הסובב אותו, ותקבלו תוצאה לפיה אין למעשה כל הבדל בין נסיעה ממקום למקום על היבשה ובין שייט על קרוז לאורכי החופים במקום. 

אך הרבה מעבר לכך – השייט לאורך החופים הקסומים בקרוז ולא ברכב, באופן שמאפשר לא רק גישה נוחה לכל המקומות אלא גם "בית מלון צף", וכמובן העובדה כי מדובר בסגנון תחבורה אחר ומיוחד מאין כמוהו, הם ההופכים את הטיול הזה לפלאי עוד יותר.

איך מתכננים קרוז מאורגן לאיסלנד?

למרבה המזל, ישנן לא מעט חברות המתמחות במציאת הקרוז המתאים לכך ביותר. תתפלאו אולי לגלות זאת, אך ישנן חברות רבות מאד המציעות שייט שכזה לאורך החופים באי, וכל שנותר לכם הוא למצאו את מה שהכי מתאים לכם מבחינת היצע השירות, הפנסיון הכלול וטיב החברה עצמה. כדי לעשות זאת בקלות ובאופן שיבטיח את הנאתכם מהטיול, יותר ממומלץ לעבוד עם סוכנות ישראלית שתדע למצוא עבורכם את הדיל המושלם, וכמובן להעניק לכם טיפים ומידע חיוני אודות החברות והיעדים השונים הקיימים בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם