נקלעתם לחקירה פלילית? אל תעשו צעד ללא עורך דין

הליך פלילי

בין אם אתם חושבים שהמצב חמור ובין אם לא, יתכן שאתם בסיכון גדול יותר ממה שנראה לכם ומבלי שתשימו לב תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נעימה, מתחרטים על הרגע שלא לקחתם את עזרתו של עורך דין המתמחה בפלילים. כיון שהמשפט הפלילי הוא תחום מאוד סבוך, לקיחת ליווי של עורך דין פלילי יכולה רק לעזור לכם לסיים את סאגת החקירה מהר יותר ובאופן מלא, ברור וחוקי. 

כדי להבין יותר בבירור כמה חשובה הנוכחות של עורך דין פלילי בחקירה הפלילית שלכם, הבאנו לכם כמה פרמטרים בגינם יכול עורך דין פלילי לסייע לכם כבר מההתחלה

עזרה בניווט במערכת המשפט הפלילי

מערכת המשפט הפלילי במדינתנו הקטנה היא עדיין מערכת עמוסה בפרטים ודי מסובכת, בעיקר עבור אלה שאין להם הבנה מלאה למצב אליו הם נקלעו, את השלכותיו והאפשרות שאולי יימצאו אשמים על לא עוול בכפם. אם הגעתם לחקירה פלילית, עורך דין פלילי תהיה ההחלטה הנכונה בהתאם לנסיבות, בעיקר אם אתם רוצים שירד החשד מכם כמה שיותר מהר.

ניהול משא ומתן בדבר סיכום החקירה

תפקידו של עורך הדין שלכם בזמן שמתנהלת חקירה פלילית בה אתם מעורבים, יהיה להשיג לכם את העונש הקל ביותר בהתאם למעורבות שלכם, ינסה להפחית כמה שיותר את הנזק שרישום פלילי יכול לעשות למשך החיים שלכם ולמעשה יהיה הקיר המגן שלכם בשעת הדין. קחו בחשבון שאם בחרתם לייצג את עצמכם, התביעה תנצל את חוסר הניסיון שלכם ובכך רק תגרמו לעצמכם עוד נזק.

ייעוץ מקצועי למקרה הספציפי שלכם

כשאתם מעסיקים עורך דין פלילי שיגן עליכם בשעת הצורך, אתם למעשה מעסיקים אדם שיתאים את כל מערך ההגנה שלו אך ורק על פי המקרה שלכם. כאשר ישנן סיבות רבות לפתיחת חקירה פלילית, עורך דין פלילי טוב, ידע לנצל את כל הידע העומד לרשותו ולתעל אותו כל פעם עבור חקירה שונה בעלת נרטיב שונה.

אם בחרתם לקחת עורך דין שיגן עליכם במהלך החקירה הפלילית שלכם, הדבר יכול להעניק לכם ביטחון שמישהו מגן עליכם, מכיר את עולם החוק והמשפט הפלילי מבפנים וידע בדיוק איך לנתב אתכם לעונש הקל ביותר אם לא לחפותכם המלאה.

למאמרים נוספים בנושא מוזנמנים להכנס לאתר https://www.criminal-attorney.co.il

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם