המסת שומן בקור – כך זה עובד

1911960-min

כולנו מכירים את תאי השומן העיקשים ביותר אשר פשוט מסרבים להישרף ולא משנה כמה שעות מאמץ נשקיע במכון הכושר. אנשים רבים מדווחים על חוסר הצלחה לשרוף את השומן באזורים מסויימים בגוף עד כדי תוצאות אפסיות לאחר שעות ארוכות של עבודה קשה במכוני הכושר. כמובן שמכוני הכושר הלבד לא יספיקו אך במידה ואתם משלבים גם תזונה נכונה ובכל זאת לא רואים תוצאות, יכול להיות שאפשרות זו של המסת שומן בקור תעניין אתכם.

 

ישנם אזורים בגוף שקשה לחטב – דרך ההתמודדות הטובה ביותר היא טיפולי המסת שומן בקור

האזורים הקשים ביותר לשריפת השומן הם בדרך כלל אזורי הבטן התחתונה, המותניים ואחורי הידיים. אנשים רבים נאלצים להתמודד עם התבצרותם של תאי השומן באזורים אלה תקופות ארוכות ללא תוצאות. אפשרות זו של טיפול בהמסת שומן בעזרת קור יכול לסייע לכם להתמודד באופן נקודתי באזורים אלה. הליך זה עובד על ידי קור בלבד. מסתבר, שתאי השומן העיקשים ביותר אולי לא מוכנים להישבר לכל שעות האימונים במכון הכושר, אך הם רגישים לקור במיוחד. בניסויים רבים נמצא שתאי השומן רגישים לקור הרבה יותר משאר תאי גופנו כך שבטמפרטורה מסויימת הם פשוט מתים בעוד שאר תאי גופנן ממשיכים את תפקודם הטבעי.

 

המסת שומן בקור – הליך ידידותי ומוצלח במיוחד

הליך זה נחשב ידידותי במיוחד ומבטיח תוצאות טובות במיוחד כבר לאחר הטיפול הראשון. כמו כן חשוב להדגיש שטיפול זה מיועד להתמודדות עם אזורים נקודתיים בלבד ולא כטיפול להורדת אחוזי השומן בכל גופכם. ללא כל צל של ספק טיפול זה מתאים במיוחד לכל אותן אזורים בעייתיים אשר פשוט מסרבים להישרף לאחר אימונים מפרכים והקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם