טיסות מנהלים – למי זה מיועד?

טיסות מנהלים

אחת לכמה זמן אנחנו שומעים על אנשי עסקים אשר יוצאים מן הארץ אל יעדים שונים בעולם, בטיסות פרטיות, זאת על מנת להגיע אל יעדם במועד שנקבע, ללא עיכובים וללא דחיות, בצורה אופטימאלית שתתאים לתוכניות שלהם.

הם עושים זאת באמצעות טיסות מנהלים. טיסות אשר מתבצעות בעזרת חברת טיסה פרטית שמחזיקה ברשותה צי מטוסים משלה, אשר מאפשר לה להטיס לקוחות אל יעדים שונים באופן מהיר ופשוט. בין היתר, החברה גם מארגנת מה שמכונה טיסות מנהלים.

מדובר על טיסות שמיועדות לצוות הנהלה של חברה מסוימת, אשר במקום להחזיק מטוס משלה כפי שנהוג בחברות גדולות או בקרב אנשי עסקים בעלי הון עצום, הרי שהחברה שוכרת עבור המנהלים שלה מטוס שמאפשר לה לטוס ממקום למקום. חשוב לומר, הטיסות מתנהלות בהתאם לכללי הטיס האזרחי ואינם יוצאי דופן כולל, גם לא בכל מה שקשור לאישורי המראה או נחיתה ממקומות שונים בעולם.

מה אפשר למצוא בטיסות מנהלים?

היתרון המובהק של טיסות מסוג זה, היא היכולת של המנהלים ליהנות מפרטיות, ליהנות ממטוס שכולו מיועד עבורם, מבלי שיש צורך להתחלק בו עם נוסעים אחרים. באופן טבעי, זה אומר כל התהליך, מהשלב בו מגיעים לשדה ומעלים את המזוודות למטוס ועד השלב בו נוחתים, הכל נעשה בצורה אישית והרבה יותר מהירה.

במסגרת טיסות מנהלים, יש דיילות ודיילים אשר משרתים את הנוסעים, הם נהנים מתנאים איכותיים אשר מאפשרים להם לעבוד בזמן הטיסה או לישון במהלכה, ובאופן כללי הטיסה הרבה יותר נעימה ונוחה. לכן זה לא מפתיע שמנהלים של חברות גדולות מעדיפים לטוס במטוסים פרטיים ולא להשתמש בטיסות אזרחיות רגילות, אשר יוצרות תנאים פחות מתאימים ונוחים עבורם, והרבה משתלמים לעבודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם