שתלים דנטלים כמה זה עולה

שתלים דנטלים

 

עלות ממוצעת של שתל צפויה לנוע בין 2500 ל 3000 שקלים. המחיר יהיה תלוי בסוג הכתר שיותקן על השתל, שמא מדובר בזירקוניה, חרסינה או כל סוג חומר אחר. כמו כן, פרמטרים נוספים שיקבעו את העלות יהיו הניסיון של הרופא וזאת לצד הטכניקה בה הוא צפוי לעשות שימוש על מנת להתקין את השתלים בפה של המטופל.

טכניקות מתקדמות להתקנת שתלים

כיום ישנה אפשרות להתקין שתלים דנטלים בטיפול אחד בלבד וזאת כאשר כמעט הכול נעשה באופן ממוחשב. בעזרת שימוש בלייזר ותוכנות מחשב מתקדמות ניתן להשיג תוצאות מאוד מדויקות בכל הנוגע להתקנה וליצירה של השתלים וזאת על מנת להביא לשביעות רצונו של הלקוח ובצורה המדויקת ביותר שישנה.

שימו לב לניסיון של רופא השיניים

אם תרצו להיות בטוחים כי מותקנים אצלכם שתלים דנטלים בצורה הטבעית והמקצועית ביותר שישנה, יהיה רצוי לפנות אך ורק אל רופא שיניים מטעם beyond smile אשר כבר ביצע אינספור פרוצדורות מהסוג הזה. בעזרתו של אחד כזה תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להשיג את התוצאה הרצויה ובקלות יוצאת דופן. כך תוכלו להיות שקטים לחלוטין בכל הנוגע לרמת הטבעיות ואיכות השתלים שלכם.

כיצד תוכלו לבחון שתלים מתאימים?

אם אינכם יודעים איזה סוג של שתלים דנטלים יהיו עדיפים עבורכם, דעו לכם כי תוכלו פשוט לבחון מספר רב של תמונות לפני אחרי. כך תוכלו להבין את כל ההבדלים בין כל סוג שתל ותוכלו לבחור באפשרות המתאימה ביותר לכם מבחינה תקציבית (קראו על שתלים דנטלים כמה זה עולה והאם זה מתאים לכם) ומבחינה המראה שהיא מספקת.

אז אל תתעכבו עם העניין והתחילו לסקור את השתלים השונים שקיימים בהקדם האפשרי. למה אתם מחכים עם העניין הזה? הרי בוודאי תרצו להפוך את החיוך שלכם למושלם ובזמן הקרוב!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם