למה צריך לשים לב כשבוחרים ארונות?

בוחרים ארונות

מחדשים את חדר השינה שלכם? מחפשים ארון חדש לחדר הילדים? מבולבלים? לא יודעים מה לבחור? רוצים לדעת למה צריך לשים לב כשבוחרים ארונות? הנה כל המידע שיעזור לכם ויעשה לכם סדר בקניית ארונות מבית קלוס KLOSS.

בעבר הלא כל כך רחוק, מבחר הארונות בחנויות הריהוט לא היה גדול כל כך, אך היום השוק גדל ועמו ההיצע. כשאנחנו נכנסים לחנות ריהוט על מנת לרכוש ארונות, אנו עלולים לאבד את עצמנו. בחירת ארון יכולה להיות דבר מסובך בחנויות העמוסות והמגוונות.

בוחרים ארון חדש? שימו לב

על מנת לעזור לכם בבחירת ארון הנה מספר טיפים איתם תעברו את הרכישה בקלות רבה. אז למה צריך לשים לב כשבוחרים ארונות? 

  1. סוג הארון ומידותיו – ראשית חשוב לקבוע לעצמכם את מידות הארון הרצויות (במיוחד אם אתם מחפשים ארונות רחף). כשאתם עושים זאת, אל תקבעו את גודל הארון רק על פי מה שאתם צריכים להכניס בו, יש לזכור בעת הזמנת הארון גם את המקום הפנוי שיש לכם בבית עבור הארון.
    אם אתם גרים בדירה קטנה ואתם רוצים לחסוך מקום, כדאי לכם לחשוב על ארון הזזה קבוע צמוד לקיר, כך תחסכו מקום ותקבלו ארון בגודל מקסימלי. כמובן שאם אתם לא מחפשים לחסוך מקום, בחרו את הארון על פי ההעדפה האישית והנוחות שלכם.
  2. עיצוב – היום תוכלו להתאים ארון לכל סוג עיצוב שהוא. כל עיצוב שבחרתם לעשות בבית, תוכלו למצוא את הארון בסגנון המתאים לו – מודרני, קלאסי, כפרי, יוקרתי ועוד. השתדלו לבחור ארון עם גוונים שלא ימאסו עליכם מהר מידי.
  3. חומרי גלם – בעת בחירת הארון, חשוב מאוד לא לשכוח את בחירת חומרי הגלם המתאימים והנכונים לחדר בו אתם רוצים להרכיב את הארון.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם