הבאתם כלב חדש הביתה – אלו הדברים שאתם צריכים

1908816-min

רכשתם כלב חדש? זה ממש כמו להביא ילד חדש הביתה. סדרי הבית משתנים, עליכם ללמוד את היצור החדש שהגיע לגור אתכם, ללמד אותו כיצד מתנהגים וגם ללמוד להכיר אותו.

אז מה צריך להכין כאשר מביאים כלב חדש הביתה? אילו אביזרים יש לרכוש עבורו? ובמה עליכם להצטייד על מנת להקל עליכם את החיים החדשים עם הכלב?

 

קודם כל אוכל

הדבר הראשון שעליכם לרכוש זה כמובן מזון עבור הכלב. גשו לחנות לממכר אביזרים לבעלי חיים, שם תמצאו מגוון מזונות לבעלי החיים השונים. בחרו בעזרתו של המוכר את האוכל המתאים ביותר עבור הכלב שלכם ורכשו אותו עבורו.

 

קולר ורצועה

חשוב לזכור כי החוק אוסר יציאה לרשות הרבים עם כלב חופשי. על כן, חשוב שתצטיידו מבעוד מועד בקולר ורצועה מתאימים ותחברו אותם לכלב שלכם על מנת שתוכלו לצאת אתו בחופשיות לטיולים ברחוב.

 

מסרק לכלבים

הכלב הינו בעל חיים פרוותי וסביר להניח כי הפרווה יכולה להסתבך לפעמים ולקבל מראה מדובלל ודוחה. לכן רכשו עבורו מסרק מתאים וסרקו את הפרווה של הכלב לעיתים קרובות כדי שהוא ייראה מטופח.

 

שמפו לכלבים

הכלבים אינם מתקלחים בכל יום כמו בני האדם ואפילו לא פעם ביומיים. ההמלצה היא לקלח את הכלב פעם בחודשיים או שלוש מכיוון שאין צורך ביותר מזה. עם זאת, חשוב להצטייד בשמפו מתאים לכלבים עבור המקלחות.

 

מיטה לכלב

הכלבים אינם אוהבים לישון על הארץ בדיוק כמו בעליהם ולכן, רכשו עבור הכלב החדש מיטה מתאימה ומפנקת, כזו שיוכל לישון בה טוב ולא יפריע לכם במהלך שנת הלילה שלכם.

 

לא לשכוח לחסן אותו

כל אחד שמגדל כלב יכול לומר לכם כי הוא ממש כמו ילד אמיתי. וכמו שאתם מקפידים לחסן את הילדים שלכם מפני מחלות וללכת אתו למעקב גדילה והתפתחות, כך בדיוק אמור להיות עם הכלב שלכם. יש להקפיד על ביקור קבוע אצל וטרינר גם לצורך מעקב בריאותי ובמיוחד לצורך חיסונים. בעלי חיים עלולים להידבק במחלות ממש כמו בני האדם ויש צורך לבצע פעולות מנע נגדם שהם חיסונים.

 

הכנסו לרויאל פט לרכישת מגוון מוצרים לבעלי חיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם