הדברת תיקן גרמני – הפתרון לתופעה המעצבנת

1288481-min

תיקן גרמני – או בשמו המוכר יותר מקק – הוא חרק שאף אחד לא מאחל לעצמו לפגוש. הוא גדול, הוא שחור, יש לו מחושים ארוכים והוא רץ מהר מאוד. אה, ועוד משהו, הוא גם דוחה ממש. מקקים מופיעים בדרך כלל מבורות ביוב ומקומות מזוהמים אחרים. שם הם גדלים, מטילים ביצים ומתרבים למגינת לב בני האדם.

 

תיקן גרמני – מה עושים אתו?

אם נתקלתם בתיקנים גרמניים בביתכם או בעסק שלכם, אתם בוודאי מעוניינים לדעת מה כדאי לכם לעשות כדי להרחיק אותם כמה שיותר מהר. אז ככה, כעזרה ראשונה, תוכלו לפזר קינמון או ציפורן ברחבי המבנה מכיוון שהם שונאים את הריח שלהם. כמו כן, תוכלו להיעזר גם בשמנים אתריים שמכילים את התבלינים הללו. פעולה זו תגרום להרחקה שלהם ולא תדביר אותם ולכן מומלץ להמשיך איתנו לשלב הבא;

 

הדברת תיקן גרמני – הפתרון המושלם

כאמור, אם אתם רוצים להיפטר מתיקן גרמני, אין מנוס אלא להדביר אותו ולכן יש להזמין מדביר מקצועי שיעשה זאת עבורכם בצורה מושלמת. הדברת תיקן גרמני מתבצעת בעיקר על ידי הנחת פיתיונות ג'ל וברגע שהתיקנים אוכלים מהם הם מתים. מה שכן, חשוב לחזור על הפעולה שוב ושוב בכדי לוודא כי כל הג'וקים שהיו בסביבה אכלו ממנו ומתו.

 

הדברה מהירה מונעת נזקים

התיקן הגרמני מתרבה במהירות ולכן חשוב מאוד לעשות הדברה מיד עם הופעת הג'וקים הראשונים ולא להמתין או להתמהמה. גם אם נראה לכם שמדובר רק בשניים או שלושה תיקנים הם עלולים להתרבות במהירות ולגרום למתקפה גדולה. יש לציין, כי לתיקן הגרמני אין כמעט טורפים טבעיים ולכן ההדברה המקצועית היא בלתי נמנעת ומהווה חלק עיקרי בהתמודדות עם התיקן הגרמני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם