אמיר פרלמן: האם צ'י קונג מתאימה לבני הגיל השלישי?

האם צ'י קונג מתאימה לבני הגיל השלישי?

בני הגיל השלישי מתמודדים עם שינויים רבים במערכת הבריאותית שלהם. לא פלא שהם חווים שינויים רגשיים ונפשיים, ועלולים למצוא את עצמם ברגעים לא קלים בכלל. המוגבלות הפיסית משליכה בצורה ישירה על ההרגשה הכללית, ועל כן אי אפשר להתעלם מכך. חשוב להתאים לכל אחד את הטיפול המתאים והמועיל אשר יוכל לשפר את איכות החיים שלו, ולאפשר לו להזדקן בכבוד ובהרגשה טובה, בדקו עוד באתר זה.

צ'י קונג לבני הגיל השלישי

בבואנו להתאים לאדם מבוגר שיטת ריפוי עלינו להתייחס למוגבלות שלו. בין אם מדובר על בעיות כרוניות כמו לחץ דם וסוכרת או כל מחלת רקע, ובין אם מדובר על מוגבלות תנועתית שנוצרת במהלך השנים בשל שחיקת סחוס או כל תופעה אחרת. הבשורה היא שיש שיטות טיפוליות מדהימות שהתוצאות שלהן נהדרות. והן בהחלט עשויות להביא תועלת מרובה לכל אחד באשר הוא. כן, גם לבני הגיל השלישי.

כיצד מועיל צ'י קונג?

צ'י קונג זו בהובלת אמיר פרלמן זו שיטת ריפוי וותיקה שמקורה ברפואה הסינית. השיטה דוגלת במדיטציה תנועתית אשר חותרת להזרים אנרגיות חיוביות לתאי הגוף השונים שלנו. האנרגיה הזו מעבירה מסרים של ריפוי וחיות לכל הגוף, וכך נוצר שיפור כללי בגופנו. העובדה כי סדרות התרגול מותאמות לכל אחד באשר הוא מאפשרת גם לבני הגיל השלישי לתרגל ולשפר את התנועה שלהם. המסקנה היא שגם אדם שחש כי גופו מזדקן והכושר שלו נפגע בצורה מהותית יכול להשיג שיפור ניכר באמצעות שיטת ריפוי זו. ואכן, מבוגרים רבים לצד צעירים או פגועים נהנים מהשיטה ומצליחים בזכותה לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית. כן, תרגול ותנועה מחיים את הגוף שלנו ומועילים במידה רבה. ואם עושים את זה נכון התוצאות ניכרות!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גרר לרכב VS גגון לרכב

גרר לרכב VS גגון לרכב

לא בטוחים מהי הדרך הנוחה ביותר לקחת אתכם אופניים ברכב? כאשר מדובר על גרירה של דברים קלים, גגון לרכב נחשב לפתרון יותר נוח ואסתטי, אך

קרא עוד »
ISO 9001

ISO 9001

תקן ISO 9001 הוא תקן בינלאומי לניהול איכות בארגונים גדולים וקטנים מכל הסוגים. התקן מורכב ממערכת נהלי עבודה והנחיות שנועדו להבטיח התנהלות על פי מערכת

קרא עוד »