מי צריך מקפיא אמבטיה וכמה זה עולה?

יש הרבה סיבות שאנשים צריכים מקפיא. יש אנשים שקונים ומאחסנים מזון למקרי חירום, כמו הפסקת חשמל. אחרים קונים בשר למקפיא כדי להכין ארוחות במועד מאוחר יותר. אחרים פשוט קונים ירקות קפואים וגלידה כדי ליהנות בקיץ כשחם מדי בחוץ.

מקפיאים חיוניים גם במסעדות שצריכות לשמור על מזון קר לפני הגשתו ללקוחות. ישנם גם שימושים רבים אחרים במקפיאים, אך אלו הם חלק מהשימושים הנפוצים ביותר.

מקפיאים יכולים להיות יקרים, במיוחד אם אתם רוצים אחד עם כל השכלולים כמו מכונת קרח או מערכת הפשרה אוטומטית. דגם בסיסי יעלה כמה מאות שקלים בלבד בממוצע, בעוד שדגם מתקדם יותר עשוי לעלות אפילו כמה אלפים טובים ויותר.

סוגי מקפיאים שקיימים בשוק

ישנם סוגים שונים של מקפיאים, לכל אחד מהם שימושים ספציפיים. הם משמשים גם לאחסון מוצרי מזון שונים. ניתן לסווג אותם לארבעה סוגים: מקפיא אמבטיה, מקפיא זקוף, מקרר זה לצד זה ומקפיא תחתון.

המקפיאים הנפוצים מתחלקים לשניים; המקפיאים הביתיים הרגילים, בעלי דלתות קדמיות. ולעומתם, המקפיאים השוכבים – מקפיאי אמבטיה, שהם בעלי דלת שנפתחת כלפי מעלה.

מי צריך מקפיא אמבטיה ולמה הוא משמש?

מקפיא אמבטיה נחשב לנפוץ בתעשייה ומכונה כך בשל הצורה שלו המדמה אמבטיה גדולה שבתוכה מאחסנים את המוצרים הדורשים קירור. מקפיאי האמבטיה מגיעים עם מכסה הנפתח מלמעלה, המאפשר גישה נוחה למזון שבתוכו והם מתאימים יותר למטבחים מסחריים. ניתן להשתמש במקפיא אמבטיה בדרכים שונות, כגון לאחסון מזון, לאחסון קרח או כמרתף יינות.

מקפיאים בעלי דלת קדמית נמצאים בעיקר בבתים, כמו אלו של חברת פישר פייקל, אך ניתן למצוא אותם גם בחלק מהמטבחים המסחריים והמסעדות. והסיבה לכך היא שהם מכילים הרבה פחות ממקפיאי האמבטיה בשל החלוקה הפנימים המרובה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »