שיפוץ משרד בירושלים: כך תתאימו את המשרד לעיר

שיפוץ משרד בירושלים

משרד אינו רק מקום בו מקיימים עסקים ופוקדים מדי יום, אלא בין היתר משרד מהווה כרטיס ביקור, ועל כן מן הראוי להשקיע מחשבה מאומצת בעיצוב ובתכנון וכמובן להתאימו למאפייני האזור, מתוך מטרה שישתלב באופן הרמוני עם סך האלמנטים שמסביב. אי לכך, כאשר מגיעים לשפץ משרד בירושלים, ראוי לתת משקל משמעותי לעובדה שהוא יושב בעיר הבירה, וזאת על מנת להעניק לעיר את הכבוד לו היא ראויה ועל מנת למצוא נקודת אחיזה בכול הנוגע לבחירות פרקטיות ועיצוביות. להלן מספר קווים מנחים בכול הנוגע לשיפוץ משרדים בירושלים:

הכול מתחיל בקבלן

משרד שמבקש להתאים את הנראות לעיר ירושלים, צריך לא רק להבין האם הוא מבקש להתחבר לאותנטיות של העיר, לשחק בין ישן לחדש, ליהנות ממפתחי אור גדולים ולבחור במניפות של גוונים חמים, אלא בין היתר עליו לאתר קבלן שמוכן להיות קשוב לסך הגחמות ובעת הצורך יידע להפנות לאנשי מקצוע משלימים, כגון ספקים של אריחי קרמיקה מאוירים ומעצבי פנים מוכשרים. כמו כן, על הקבלן להיות בקיא בתקנות הייחודיות של העיר ואף להצליח לייעץ מניסיונו מה ניתן לעשות על מנת שעיצוב המשרד יהיה כמה שיותר נאמן למאפיינים העיר – ייטמע היטב בסביבתו. כיצד תוודאו זאת מראש? תבקשו לראות עבודות קודמות, לדבר עם לקוחות ואף תבקשו מהקבלן שיציף הצעות משלו.

לרשימת הקבלים המומלצים בירושלים:

https://www.shiplus.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5-%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C/%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D/

ראשית חזית

אם נתחיל מהמסקנה המתבקשת, נתחיל מהמעטפת החיצונית. ירושלים ידועה לטובה בשל החזיתות האחידות. רובן יציגו ציפוי אבן כזו או אחר – עובדה שהופכת כל נכס למרשים ומושקע. כמו כן, אין להתעלם מכך שסוגים וגדלים שונים של אבנים לוקחים את העיצוב למחוזות אחרים, ועל כן יש לבחון היטב אלו ערכים העסק מבקש לשדר ובהתאם לבחור את הסוג הרצוי.

שנית תוכן

ירושלים הינה עיר מיוחדת. עיר עם היסטוריה, משמעות, עניין ובאופן כללי עיר שמקרינה הילה של קדושה – גם אם אינכם אנשים מאמינים. מכאן כאשר משפצים את המשרד, ראוי למצוא כיצד מכניסים מעט מהאופי של העיר פנימה. פה נמצא שאם רק מעט יצירתיים וקשובים למאפייני העיר, מתוודעים למגוון רעיונות מוצלחים. כך למשל יש מי שייבחר לשלב בין אלמנטים מודרניים לישנים. שנדגים? ניתן לרצף עם אריחי קרמיקה מצוירים כפי שהיה נהוג בעבר, לעצב פתחים עיליים עם קשתות, לשלב משרביות בין המעברים, לפתוח פתחים משמעותיים בקירות החיצוניים (עבור כניסה של אור טבעי), להתמקד בצבעים חמימים ונועזים (כגון בורדו וטורקיז), לשלב בין מתכת לאבן וכדומה.

עיר של מרפסות

אם ניתן, מומלץ לשלב בבית העסק מרפסת. ירושלים מקושטת באינספור בניינים שמכילים מרפסות משגעות. מכאן שמרפסת מאוד מזוהה עם הנוף הירושלמי, ועל כן עסק שמשקיע בכך, יכול לא רק ליהנות מתוספת שטח בנוי, אלא גם ממראה מושך וייחודי. כיצד תוכלו לנצל את המרפסת עבור צרכי העסק? העמידו בה שולחן המתנה ללקוחות, תמתגו את המעקה עם שלט שנראה למרחוק, הגדילו את השטח המקורה באמצעות פרגולה וכדומה.

מענה לקור הירושלמי

ירושלים אומנם עיר קסומה, אך בחודשי החורף היא מתמלאת בצינה מקפיאה. אי לכך יש להכין כראוי את העסק, למשל באמצעות התקנה של חימום תת רצפתי, רצפת פרקט, בידוד קירות, הנמכת תקרה (אם עבור מזגן מרכזי ואם על מנת למנוע מהמיזוג לברוח מעלה), התקנה של חלונות מבודדים וכדומה. מכאן שהעובדים ייהנו מטמפרטורה נעימה ואילו הוצאות החשמל יהיו מזעריים.

 

שיפוץ משרד ירושלמי הוא לא משימה כל כך מורכבת. חפשו את קבלן השיפוצים האידיאלי ביותר בעבורכם והעניקו לחלל את המראה הרצוי. בהצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

לימודי שמאות

לימודי שמאות

לימודי שמאות (כמו שיש במכללת אפיק) הפכו לנפוצים ופופולאריים במיוחד בתקופה האחרונה, היות ומדובר על תחום מעניין ודינאמי. היום כל אחד רוצה ללמוד מקצוע מבוקש, על

קרא עוד »