איתור כספים – כדאי לנסות ולבדוק

איתור כספים

ככל שאדם עבר יותר ויותר מקומות עבודה וככל שהאדם מבוגר יותר, כך הסיכויים עולים לאתר כספים אבודים. ובכן, יכול להיות מאוד שקיימים כספים בחיסכון אבודים, במוצר פנסיוני אחר או בביטוחי מנהלים. חשוב לדעת שככל שהפוליסה ישנה יותר, ניתן למצוא סכומים גדולים של כספים אבודים בביטוחי מנהלים. בכל המקרים, גם אם אתם שכירים או עצמאיים, מומלץ בהחלט לבצע בכל הצורות האפשריות ניסיון ובדיקה לאתר כספים אבודים.

האם כדאי לאתר כספים על ידי גוף מתמחה או איתור עצמאי ?

איתור כספים אבודים בביטוחי מנהלים יכולים להתבצע על ידי בני משפחתו השארים או על יד החוסך עצמו. כלומר, ניתן לפנות ישרות, בצורה רשמית, אל הגופים החסכונות ואל המנהלים של אותם גופים, כגון, בתי השקעות, חברות ביטוח וקרי קרנות ישנות, על מנת להגיש בקשה לבירור באמצעות שם ותעודת זהות, אם קיימים כספים אבודים מנוהלים.

שנית, ניתן גם לבחור באפשרות אחרת עבור איתור כספים בביטוחי מנהלים. ובכן, יש אפשרות להיעזר בחברה המתמחה בתחום זה. לרוב, שירות זה מתבצע תמורת עמלה, מהסכום שנמצא. חברה זו המספקת שירות איתור כספים, גם מטפלים בהתנהלות מול הגופים ויודעות כיצד לפנות לגופים אלו על מנת לאתר את כל הכספים האבודים.

קיימת אפשרות לפנות באופן עצמאי, אך לרוב הגופים השונים אינן מעניקים מידע בצורה קלה ומהירה. בנוסף, הנכם עלולים להיות מאוכזבים מכוון שלא כל הכספים יחזרו אליכם, אלא רק חלק קטן אם בכלל. בנוסף, תהליך זה עלול לקחת הרבה מאוד זמן ולא שווה את כל התעסקות והזמן הנדרש להליך זה.

אפשר לסכם בכך שמומלץ ביותר לבחור בגוף מתמחה העוסק בתחום זמן רב ויודע כיצד להחזיר את כל הכספים האבודים בקלות ומהירות.

מה עושים עם הכסף שמשכנו ?

לאחר שעברתם את תהליך של איתור כסף ומצאתם אלפי שקלים, אתם צריכים להחליט מה לעשות אתו. ובכן, החלטה מכריעה שכזו היא מאוד אישית, אך קיימות אפשרויות רבות, כגון, לצאת לחופשה, רכישת מוצאים חשמליים או לחסוך את כספים אלו. לא משנה מה החלטה שלכם העיקר שאיתרתם כספים אבודים השייכים לכם.

רוצים לדעת עוד? פנו עכשיו למניב דרך טלפון הר הכסף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »