שעון רולקס – מה מייחד אותו משעונים מאחרים?

שעון רולקס

יצרן השעונים השוויצרי רולקס נחשבת ליצרנית שעוני היוקרה הגדולה ביותר בעולם, ולא בכדי. החברה יודעת לייצר שעונים תוך כדי שהיא מביאה בחשבון פונקציונלית מרבית ועיצוב יוקרתי וחסר פשרות, ראו את המבחר באתר https://sjw.co.il. הליך התכנון של כל שעון יחד עם תשומת הלב לפרטים הקטנים הופכים את המותג הזה לאחד המותגים החזקים ביותר בעולם, כאשר החברה מדורגת בין 100 המותגים המובילים.

שעונים שמתאימים לתנאי קיצון

במרוצת השנים שקדה רולקס על פיתוח שעונים אשר מסוגלים להתמודד עם תנאי קיצון כדוגמת צניחה, צלילה, טיפוס וטיסה. החברה הייתה מהראשונות לשלב כרונומטר בשעונים שלה וכך היא השיגה יתרון משמעותי על המתחרים, דבר שסייע לה רבות להפוך לשם דבר בעולם השעונים.

מה המחירים של שעוני רולקס?

מחירי השעונים של המותג השוויצרי נעים החל מאלפי דולרים בודדים ועד עשרות אלפי דולרים לדגמים צלילה מהיוקרתיים ביותר. כמו כן, מעת לעת משיקה החברה מהדורות מוגבלות של שעונים שמחירם יכול להאמיר עד למאות אלפי דולרים. כפי שניתן לראות, מדובר בשעוני יוקרה אמתיים והמחירים שנדרשים עבורם תואמים זאת.

אז מי עושה שימוש בשעון רולקס?

בנוסף לדמויות מוכרות מעולם הספורט שעושות שימוש ברולקס, כמו פדרר, ניתן לציין גם את הראשונים שטיפסו בהצלחה לאוורסט. אדמונד הילרי וטנזינג, ששניהם עשו שימוש בשעון של רולקס.

שעון רולקס נחשב יוקרתי ובעל רמת הדיוק הגבוהה ביותר בעולם. הודות לכך הם נחשקים ונפוצים הן בקרב ספורטאים ואנשים שצריכים שיעמוד בתנאי קיצון והן בקרב אנשים מהמעמד הגבוהה שמעוניינים להקרין לאחרים על הסטטוס החברתי שלהם. לחברת רולקס יש כמות עצומה של מעריצים ברחבי העולם והיא תמיד יודעת להפתיע ולסקרן עם הדגמים החדשים שהיא משיקה מידי שנה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם