עיסוי רקמות עמוק- מה היתרונות שלו?

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק נשמע לעיתים דבר מרתיע, אך כאשר מכירים אותו בצורה יותר מעמיקה ומדוקדקת ניתן להבין כי מדובר בטכניקת עיסוי איכותית מאוד. על אף שישנן טכניקות עיסוי נעימות יותר מטכניקת עיסוי זאת, ניתן לומר שמדובר על טכניקת עיסוי בעלת יתרונות רבים שמטרתה היא לכוון לרקמות השריר העמוקות יותר. אם אתם זקוקים לעיסוי איכותי ויעיל, כדאי מאוד שתבחרו דווקא בעיסוי רקמות עמוק.

מהו עיסוי רקמות עמוק?

עיסוי רקמות עמוק מתאפיין בפעולות לישה ולחיצה חזקות. בניגוד לעיסוי מסוג אחר שבו המגע עדין יותר ושטחי יותר, המגע בעיסוי רקמות עמוק הוא עמוק ושורשי יותר. כמו כן, עיסוי זה לרוב יתמקד באזור ספציפי בעוד שעיסויים מסוגים אחרים יתמקדו באזורים נרחבים יותר בגוף. מטרתו של עיסוי רקמות עמוק הוא להגיע אל הרקמות העמוקות של השרירים, הרצועות והגידים. לא כל סוג של פעולת עיסוי יכולה להגיע אל הרקמות והשרירים העמוקים יותר בגוף. עיסוי רקמות עמוק חייב להתבצע על ידי מעסים מקצועיים אשר מכירים היטב את טכניקת העיסוי המדוברת ויודעים כיצד לבצע את העיסוי בצורה הטובה ביותר.

מתי כדאי לבצע עיסוי רקמות עמוק?

אם אתם סובלים ממתחים כרוניים, מדובר על עיסוי שבהחלט יכול לסייע לכם. כמו כן, מדובר על עיסוי יעיל מאוד עבור כל אדם הסובל מכאבי שרירים וגידים וכן, לספורטאים אשר סובלים מהתכווצויות שרירים, מפציעות ספורט ועוד. עיסוי רקמות הוא בעל יתרונות בריאותיים רבים: הוא ממריץ את זרימת הדן, הוא מפחית לחץ דם גבוה, מגדיל את טווח התנועה של הגוף וכן משפר את היציבה ומפחית מתחים נפשיים. כמובן שחשוב מאוד לבחור במעסים הטובים ביותר בתחום על מנת שהעיסוי יממש את מטרותיו בקרב האדם שבחר בו.

> למגוון טיפולים איכותיים ופרטים נוספים בקרו באתר ספא רפאל!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם