מחסני עץ או מחסני מתכת – מה ההבדלים?

מחסני עץ או מחסני מתכת

אם יש לכם חצר בבית וגינה פרטית ואתם מעוניינים לרכוש מחסן, וודאי תמצאו את עצמיכם מבולבלים במקצת שכן ישנן סוגים רבים של מחסנים העשויים מחומרי גלם שונים. כאן נכתוב על נושא זה – מחסני עץ או מחסני מתכת – מה ההבדלים?

מחסני מתכת פתרון נהדר לגינה

אין ספק כי מחסני מתכת הם פתרון אחסון מצוין לגינת הבית,  והעלויות נמוכות יותר בהשוואה לרכישת מחסנים המיוצרים מחומרי גלם אחרים. מחסני מתכת הינם חזקים ועמידים, וניתן למצוא אותם בשלל גדלים וסוגים, הם מיוצרים ע"י חברות עולמיות מובילות.

מה לעשות אם רוכשים מחסן ממתכת?

מחסן ממתכת דורש הכנה, משמע על בעל הבית להכין רצפה שהיא גם יצוקה וגם מפולסת. לא מומלץ לעשות זאת לבד, והיה ותזמינו אנשי מקצוע תינתן לכם אחריות לחמש שנים. אלה הם מחסנים המגיעים עם שתי דלתות ובנוסף יש גם פתחי אוורור.

חסין ועמיד

מחסני מתכת הינם חזקים ועמידים, הם ישמשו אתכם לאורך זמן, המתכת איננה מחלידה, ושוב נציין כי בהשוואה למחסן עשוי מעץ, מחסן מתכת הינו זול יותר, מחירו שווה לכל כיס.

מחסן עץ

מחסן עץ הוא בעל מראה שובה עיניים, כך בגינה שלכם תשרור אווירה כפרית וחמימה. הוא משתלב היטב עם הצמחייה ובעל מראה פסטורלי. קל מאוד לאחסן במחסני עץ כלי עבודה, וניתן לקנות אותם במגוון גדלים ומידות.

מחסן עץ דורש תחזוקה

מחסנים מעץ הם יקרים יותר ומצריכים תחזוקה פעם אחת בשנה. כאשר הכוונה היא לצבוע אותו בשמן אשר ישמור על המראה המבריק שלו וירחיק ממנו מזיקים. מחסני עץ הם בעלי מראה אסתטי יותר בהשוואה למחסני מתכת, ואם אתם מעוניינים ליצור בגינה אווירה כפרית, בחרו במחסן עץ!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם