השקעות בבורסה

כולנו יודעים ששוק המניות הוא אחת מהזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר. זה גם אחד הקשים ביותר להרוויח מהם כסף. בחלק זה, נבחן כמה הזדמנויות השקעה בשוק המניות וכיצד תוכל להשקיע את כספך במניות אלו. . השקעה בבורסה כאשר רוב החברות פועלות גם בשנות ה-2000 ואילך, ההשקעה במניות היא די מסובכת. עם זאת, יש כמה הזדמנויות טובות שניתן לגשת אליהן על ידי משקיעים רבים. 

הנה סקירה קצרה של כמה מהדוגמאות שראיתי:

-רכבי יוקרה -עדיין לא ראיתי חברת רכבי יוקרה יוצאת להנפקה וחוזרת לרווחיות. החברות הללו כנראה ימשיכו להתקיים עד 2010 או 2011. נראה שהן יצטרכו תמיכה מאסיבית מהלקוחות שלהן אם הם ירצו להתחרות עם המתחרים שלהם במודל העסקי הזה (בגלל זה הם עשו כאלה רווחים עצומים בשנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000). 

-עמק הסיליקון -אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש הרבה חברות טכנולוגיה בעמק הסיליקון. חלקם יצאו לציבור במהלך העשור האחרון, וחלקם כמו גוגל הצליחו בהנפקה שלהם. לחברות בעמק הסיליקון יש פוטנציאל עצום להרוויח רווחים גדולים, אבל רק אם הן יכולות לספק מוצרים איכותיים עבור הצרכנים (ולא רק עבור עצמם). זה המקום שבו אני רואה הזדמנות למי שרוצה להשקיע בתעשייה הזו. להמשך קריאה באתר סודות

-אני אהיה מעוניין לראות חברות כמו אפל ואמזון

– צבאי/הגנה – המגזר הזה מאוד מעניין אותי כי יש לו כבר נוכחות ענקית בצפון אמריקה. הצמיחה של התעשייה הצבאית אינה בלתי צפויה: ממשלת ארה"ב זקוקה לה ליכולות ההגנה שלה, ופיתוח מערכות נשק חדשות היעילות נגד איומים מרוסיה או סין (ואולי מדינות אחרות) היא דרך טובה להגדיל את ההכנסות מכך. 

לסיכום; השקעות בבורסה יכולות להיות דרך רווחית מאוד להרוויח כסף. עם זאת, זוהי גם אחת ההשקעות המסוכנות ביותר. הסיבה לכך היא שאתה צריך לוודא שההשקעות שלך בטוחות, ולא נגנבות בקלות על ידי מישהו אחר. למידע נוסף

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי מקרקעין לתמ"א 38
האם צריך להזמין שמאי מקרקעין לצורך פרויקט תמ"א 38? צד הדיירים אינו צריך להזמין שמאי. אולם, החברות...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
כמה עולה תיקון ניאגרה סמויה?
עולם עיצוב הפנים מתפתח כל העת, אך בשנים האחרונות מושם דגש עיקרי (וחיובי במיוחד) על עיצוב שלא מתמקד רק...
קרא עוד »
נוב 18, 2019
איך למצוא דירות בתל אביב
העיר תל אביב היא העיר הישראלית הראשונה שנשארה עד היום עיר מרכזית מאוד. ע"כ היא משמשת כיעד מועדף...
קרא עוד »
אוג 01, 2019