מה צופה העתיד במערכת הסליקה

כיוון שכיום האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו ומשפיע על תחומים רבים, במיוחד בקניות ותקשורת, בברק קופות כמו הרבה חברות אחרות הבינו שכל אתר שמתעסק במכירות מוצרים או סיפוק שירותים מסוימים בתמורה לתשלום, חייב במערכת סליקה. המערכת נועדה, בסופו של דבר, לבצע אימות עם הנתונים שהוזנו בה וחיוב אמצעי התשלום בהתאם.

איך כל זה ישפיע עלינו בעתיד ומה הצפי במערכות הסליקה הינן שאלות רלוונטיות ביותר ובהמשך תקבלו תשובות אליהן.

 

השפעה עתידית

ככל הנראה, עתידה של מערכת הסליקה יהיה ורוד והשימוש במערכת יהיה מרובה יותר מתמיד. 

 

ברמת החברות המנפקות את השירות, ההשפעה תהיה שאותן חברות יצטרכו לעבוד כפול ולספק הרבה יותר מהמוצר. בכדי לעשות זאת יהיה עליהם לפתוח סניפים חדשים או להגדיל את הסניף המקומי (הרחבת העסק), להעסיק עובדים נוספים שיספקו את השירות לקהל הרחב (ריבוי במקומות העבודה בשוק), להדריך את העובדים בשיטת העבודה (קידום עובדים ותיקים ושמירה על איכות ומקצועיות) וכן להיות הטובים ביותר בתחום כדי להבטיח שהחברה לא תפשוט רגל (תחרות רבה בשל הביקוש).

 

ברמת הלקוח, ההשפעה תהיה שלקוחות רבים, כנראה כל עסק שמוכר מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, ישתמשו בשירות מערכת הסליקה וידרשו את התוצר האיכותי ביותר.

השפעה נוספת תבוא לידי ביטוי במגוון הרחב של מציעי השירות, ממנו הלקוחות יוכלו ליהנות ולבחור את החברה המתאימה ביותר עבורם.

 

ברמת הגולשים שרוכשים את המוצר או השירות מאתר האינטרנט, ההשפעה תהיה שהם יוכלו לקנות בראש שקט יותר, במהירות ובביטחון, שכן מערכות הסליקה המתקדמות ביותר יגיעו לאתרים המצליחים ביותר ואלה ישופרו מבחינת אבטחת וקריאת מידע.

 

צפי עתידי

הצפי העתידי הוא שבתוך כמה שנים, בין אם התשלום יקרה באמצעות כרטיס אשראי ובין אם בשימוש במטבע דיגיטלי כלשהו, מערכת הסליקה תהיה מחייבת ותהווה כחלק בלתי נפרד מכל אתר אינטרנט העוסק במכירות.

בנוסף, התחרות העסקית תהיה אדירה בהתאם לביקוש העצום מאתרי האינטרנט הרבים, תחרות כזאת תגרום לשיפור תמידי של השירות ונוכל לראות זאת במהירות התגובה, בקליטת מידע עבור תשלום מכל הסוגים ובשמירה על אבטחת המידע הזה ברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, העתיד צופה שינוי של דרכי הסליקה, התשלום ויכולת קריאת כרטיסי אשראי מגנטיים ולכן חשוב לבחור בקופה לעסק אשר יודעת להוות פתרון לכל אילו ואף ניהול נכון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם