כוחו של הרגל – הספר שכולם מדברים עליו!

כוחו של הרגל

רבים האנשים שמחפשים אחר השראה. יש את אלה שיחפשו אותה במרחב ובסביבה או בפעילות מסוימת, ויש את מי שמקבל השראה ומידע באמצעות ספרים. ספרי הדרכה אודות שינוי דפוסי התנהגות הפכו פופולאריים בעשורים האחרונים משום שמידע כזה יכול לעזור לנו להצליח ולחיות חיים מאושרים יותר. כיום יש רשימה של ספרי עזרה עצמית או העצמה וספרים שעוזרים לשנות דפוסי חשיבה והרגלים שליליים, שנחשבים הטובים ביותר, כאשר הספר המוביל הוא 'כוחו של הרגל'.

אבל מה צריך לדעת על הספר שכולם מדברים עליו? הנה סיכומי הדברים:

כוחו של הרגל הוא ספר שעוסק בהחלטות והרגלים ובבחירות שאנו מבצעים ללא ידיעה שאלה בחירות שנוצרו בשל דפוסים והבנייה חברתית שהפכה את ההתנהגות שלנו לאוטומטית. הספר עוסק גם במבנה המוח וביכולת של כל אחת ואחד לשנות ולבנות מחדש דפוסים שאינם מטיבים.

כוחו של הרגל של צ'רלס דוהיג הוא לא עוד ספר עזרה עצמית עם משפטים ריקים מתוכן אלא שמדובר על ספר המבוסס מחקרים עדכנים ופורצי דרך ועל מחקר אודות הרגלים בתחומים של בריאות, עבודה, כלכלה ואושר. הספר עוזר לצאת מדפוסים ישנים ולפתח הרגלים חדשים טובים יותר תוך שינוי אורח חיים שאינו בריא או מטיב עמנו.

חשוב לדעת כי מדובר בספר שנתמך בנתונים אקדמיים והוא מספק דוגמאות הספרים ואינפורמציה שאפשר לקרוא בעניין משום שההסברים והדוגמאות והשיטות השונות לשנות הרגלים מפורטים בצורה מעניינת ורצופה דוגמאות וסיפורים מהחיים שכל אחד יכול להתחבר אליהם.

איך אפשר לקבל סיכום של הספר?

אם אתם רוצים לדעת את עיקרי הדברים, דעו שכיום יש אתר בו אפשר לקבל סיכומי ספרים בנושא העצמה והדרכה מעולים. הרשמו לאתר כזה ותוכלו לגלות עולם חדש ומלא תובנות חיוביות על החיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם