איך מבצעים החזרי מס באינטרנט

1604769-min

החזר מס הוא דבר שרלוונטי כיום גם לשכירים וגם לעצמאיים. מדי שנה בשנה כדאי להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים על מנת לבדוק האם מגיע לכם החזר מס על שנת המס שעברה. חשוב מאוד לזכור שאמנם לא תמיד יגיע לכם החזר מס, אך במקרים רבים אתם בהחלט תהיו זכאים להחזר זה ועל כן, שווה בהחלט לבדוק. ניתן להגיש כיום בקשה להחזר מס באינטרנט או שניתן להגיש בקשה להחזר מס לפקיד השומה בלשכת מס הכנסה שאתם שייכים אליה בהתאם למקום המגורים שלכם.

 

האם מגיע לכם החזר מס?

לא מעט אנשים בטוחים שלהם לא מגיע החזר מס ולכן, הם אפילו לא בודקים את הזכאות שלהם. כאמור, חשוב מאוד שתדעו שישנם סכומים גדולים מאוד המצויים אצל מס הכנסה ששייכים למשלמי המס וזאת בגין טעויות שונות בחישוב המס. המס מחושב על פי נקודות זכות ועל פי פרמטרים נוספים ולכן, בכל מקרה שבו מתבצע שינוי כלשהו בחייו של האדם אשר מגדיל את נקודות הזכות שלו וכן, בכל מקרה שבו האדם עובר ממקום עבודה לאחר, חוזר לעבוד לאחר פרק זמן במהלך שנת המס שבו הוא היה מובטל ועוד, יתכן מאוד שמגיע לו החזר מס ולכן כדאי לו לבדוק את זה.

 

איך מבצעים החזר מס באינטרנט?

אם אתם תוהים כיצד מבצעים החזר מס באינטרנט, כדאי שתדעו שכיום ניתן להגיש בקשה להחזר מס באתר של רשות המיסים. באמצעות מילוי טופס מקוון הנוגע להחזר מס וכן, באמצעות צירוף כל המסמכים הרלוונטיים, ניתן להגיש בקשה ולקבל תשובה לרוב תוך 90 ימים. החזר מס יכול להיות סכום גבוה מאוד ועל כן, בהחלט לא כדאי לוותר על הגשת הבקשה.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וייעוץ – טקס החזרי מס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם