איילת סיניבר: איך בוחרים בית השקעות

איילת סיניבר

חת ההחלטות החשובות שאנחנו נקבל בחיינו, במידה ונבחר להשקיע את כספנו במסלולי השקעה שונים, היא דרך מי לבצע השקעה שתאפשר לנו לייצר ביטחון כלכלי לעתיד.
‎האופציה ההגיונית והסבירה ביותר, היא לבצע את ההשקעה דרך בית השקעות שמתמחה בכך. איילת סיניבר , סמנכל שיווק באפסילון בית השקעות מפרטת אלו פרמטרים אנחנו צריכים לבחון על מנת שנוכל לדעת באיזה בית השקעות לבחור, איפה נוכל ליהנות מהתנאים הטובים ביותר, שירות איכותי וכמובן ביצועיים טובים לאורך זמן. בחירה של בית השקעות יש לה משמעות כלכלית עצומה עבורנו, בוודאי אם אנחנו משקיעים כספים משמעותיים.
‎ראשית, אנו צריכים לבחור בית השקעות עם נסיון של שנים רבות בשוק ההון. כזה שעמד במשברים השונים שפקדו את שוק ההון ועדיין הצליח לשמור על לקוחותיו. לניסיון יש ערך משמעותי ביכולת להתמודד עם משברים, בית השקעות ותיק צריך להסב ללקוחותיו ״שקט נפשי״.
‎פרמטר נוסף הוא המקצועיות של אנשי ההשקעות והמחקר, איילת סיניבר אומרת כי בעת הפגישה יש לבדוק מה הותק של מנהלי האמונים על בניית תיק ההשקעות.
‎שירות אישי הינו ערך מוסף חשוב , מנהל השקעות שזמין עבור לקוחותיו באופן ישיר ולא באמצעות מחלקת קשרי לקוחות.
‎וכמובן היכולת לגוון את תיק ההשקעות בהתבסס על החלטןת מחלקת המחקר.

לאחר שבוחרים ביל השקעות בעל ניסיון , מקצועיות ושירות איכותי יש לבדוק את עלויות ניהול התיק.
פרמטר חשוב אך לא חזות הכל.
ולפעמים פערים זניחים בעלויות עשויות לבוא על חשבון איכות הניהול.
‎מה הן האפשרויות שעומדות לרשותנו ועד כמה הן רלוונטיות עבורנו בהתאם לתנאים הכספיים שעומדים לרשותנו.
‎עם ניסיון של מעל 20 על בגיוס ושימור לקוחות לאפסילון בית השקעות . איילת סיניבר יכולה להעיד כי לקוחות מרוצים הינם השגרירים הטובים ביותר. ולקוחות החברה מרגישים כבר חלק ממשפחת אפסילון.

‎לתאום פגישה אישית ניתן לצור קשר
‎לטלפון מקוצר
6858*

אין האמור מהווה תחליף לייעוץ השקעות על פי כל דין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך למצוא משרדים למכירה?

האוכלוסייה המקומית גדלה במהירות, הביקוש לנדל"ן מסחרי גם הוא גדל בהתאם. יותר ראשים צעירים, יותר יזמים, יותר עסקים. לכן, הדבר הכי חכם שתוכלו לעשות בתחום

קרא עוד »