כמה עולה תיקון ניאגרה סמויה?

כמה עולה תיקון ניאגרה סמויה?

עולם עיצוב הפנים מתפתח כל העת, אך בשנים האחרונות מושם דגש עיקרי (וחיובי במיוחד) על עיצוב שלא מתמקד רק באסתטיקה, אלא בשילובם של פתרונות אסתטיים עם פתרונות פונקציונליים, ומענה לבעיות יומיומיות. כך למשל, בישראל ובעולם נפוצה בשנים האחרונות הניאגרה הסמויה – המשווה לחלל מראה נקי ומטופח, וכמובן יוקרתי.

מהי ניאגרה סמויה?

ניאגרה סמויה היא מערכת ניאגרה רגילה לכל דבר, אלא שהיא חבויה מאחורי הקיר והגישה אליה נעשית דרך פתח שירות ייעודי, המכוסה הרבה פעמים באריחים תואמים לקיר. ברובם ככולם של המקרים, חלקי המערכת המרכזיים יהיו חבויים מאחורי פתח השירות, ואילו שאר החלקים – אלו שאינם דורשים תחזוקה אלא במקרה תקלה – לא יהיו בהישג יד. בשל מיקומה הרחוק מן העין, הרבה אנשים שמתעניינים באפשרות של התקנת ניאגרה סמויה אינם בטוחים האם זה כדאי ומשתלם, וזאת בעיקר לאור השאלה מה עושים כאשר עולה הצורך לתקן אותה, ובפרט כאשר מתעוררת תקלה באחד החלקים המרוחקים מפתח השירות.

כיצד מתבצע תיקון ניאגרה סמויה?

ראשית חשוב להבהיר כי ב- 90% מהמקרים התקלה שתתעורר תהיה קלה ולכן גם פשוטה לתיקון, כאשר תיקון ניאגרה סמויה יתמקד באזור פתח השירות בלבד. כאשר מדובר בחלל המצוי ממש מאחורי האסלה ניתן להסירה בקלות גם כן, ולכן אין חשש מעלויות נוספות הכרוכות בשבירה ובנייה מחדש (ובכך חשוב לשים לב שאתם מתקינים ניאגרה סמויה שהאסלה בה ניתנת לפירוק ולהרכבה פשוטה). עם זאת ובמיוחד לאור נזקים הנגרמים כתוצאה מהתערבות אנושית, במתכוון או שלא במתכוון, ייתכן ויעלה הצורך לפתוח גם אזורים אחרים, וזאת באמצעות הסרת אריחי הקיר עד כמה שעולה בכך הצורך.

אז כמה זה עולה?

טווח המחירים של תיקון ניאגרה סמויה נע סביב כמה מאות שקלים בודדות במקרים של תיקונים נקודתיים בחללים הניתנים לפירוק בקלות – קרי בפתח השירות או מאחורי האסלה, ואילו כאשר מדובר על תיקון הדורש אופרציה מורכבת יותר ושבירת הקיר או חלק ממנו, טווח המחירים עשוי לעלות כמה אלפי שקלים. חשוב להבין כי כל עוד מקפידים לשמור על הנחיות התחזוקה הנכונות, ושומרים על ערנות בכל הנוגע לחדירת מים, לשיפוצים או לכל שינוי אחר הנעשה בבית ובבנין – אין כל סיבה לפתוח את הקיר ולבצע תיקון מורכב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירוק רכבים, האם כל אחד יכול לגרוף רווחים?
אם יש לכם רכב שהורד מהכביש, רכב שלא עבר טסט, רכב המיועד לגריטה ורכב ישן שעומד לו כ"אבן שאין לה הופכין"...
קרא עוד »
ינו 18, 2019
שחרור ממעצר בתנאים מגבילים – מה זה אומר?
אם נקלעתם לצרה שבה נקבע שאתם צריכים להיות במעצר, אז דעו לכם שאם לבסוף תשיגו שחרור ממעצר בתנאים...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
המדריך שלך לשליטה במסחר באופציות
בעולם הסבוך של מסחר באופציות, השגת הבנה עמוקה כיצד למנף אופציות ביעילות יכולה לייחד אותך כמשקיע. תחום...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024