איתור מוצרים בסין – איך עושים זאת נכון?

איתור מוצרים בסין - איך עושים זאת נכון?

כיום מייצרים בסין כמעט כל דבר. החל מכלי בית, משחקים לילדים, ביגוד וטקסטיל וכלה במוצרי חשמל גדולים. הייצור בסין הוא ייצור הרבה יותר זול ורבים בוחרים להעביר לשם את קווי הייצור שלהם על מנת ליהנות מייצור יותר זול של מוצרים זהים שעלות הייצור שלהם היא הרבה יותר יקרה.

אך חשוב לדעת כי הייצור בסין הוא לא תמיד איכותי כל כך ולא פעם מתברר כי העלויות אמנם הרבה יותר נמוכות אך עדיין לא שווה הרווח והפער במחיר היות והאיכות הירודה מחייבת לרכוש שוב ושוב מוצרים חדשים.

אז איך תאתרו את המוצרים האיכותיים בסין?

איתור מוצרים בסין בצורה נכונה עובר על פי רוב דרך אנשי מקצוע מומחים אשר מכירים את השוק הסיני. הם יודעים היכן אפשר לאתר את המוצרים האיכותיים באמצעות והיכן ישנם מוצרים שממש לא שווים את המחיר שלהם.

כאשר נעזרים באנשים אשר מבינים בתחום ויודעים ומכירים את הסחורה וכן הלוגיסטיקה בסין, אפשר להגיע אל בתי העסק הנכונים אשר אכן מוכרים את הסחורה הטובה ביותר אשר כן תוכיח את עצמה בשטח.

לא כדאי להסתבך לבד…

אז האמת שיש אנשים אשר לא נבהלים ולא חוששים אשר הולכים בעצמם לקנות את הסחורה הסינית. הם בטוחים כי מראה העין לא יטעה אותם והם לבטח ידעו להבחין בין סחורה איכותית לבין כזו שהיא לא איכותית. 

אז אם לא מדובר בסחורה יקרה מידי, לא מוצרים אשר ההפסד בגין קנייה לא חכמה תהיה גדולה מאוד, הרי שאין כל כך מה להפסיד ואפשר בהחלט לרכוש את המוצרים ולנסות. לפעמים הניסיון הזה יוכל לגלו  כי מדובר בבית עסק מוצלח אשר מייצר מוצרים טובים. אך אם מדובר במוצרים יקרים, הרי שהגאווה כאן תהיה ממש פסולה והיא אף תוביל להפסדים. הלקוח יקבל מוצר שממש לא יוכיח את עצמו בשטח והא לא יהיה מרוצה בסופו של דבר מההשקעה כמו גם מהמוצר אותו הוא קנה.

חשוב לדעת כי הפנייה אל אנשי מקצוע היא לא תמיד יקרה ולעיתים היא אף מסייעת בפטור מתשלומי מכס. כך שמכל כיוון שרק נבחן את הדבר נבין כי מדובר בתהליך רווחי לחלוטין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם