איך משקיעים בנדל"ן ברומניה

איך משקיעים בנדל

אנשים רבים מתעניינים בתחום של השקעות בנדל"ן ברומניה, לכן כדאי להכיר את התחום ולהבין את היתרונות והחסרונות השונים שטמונים בו. קודם כל, חשוב להבין כי השקעות בנכסים בחו"ל נחשבות לפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, היות ורוב הישראלים כבר גילו מזמן שהשקעות בנדל"ן בארץ לא מתאימות לכל אחד. שוק הנדל"ן הישראלי יקר במיוחד ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו להשתתף בחגיגה. לכן זה רק הגיוני לראות יותר ויותר ישראלים שמחפשים אחר השקעות משתלמות בחו"ל. רומניה נחשבת ליעד מבוקש במיוחד, היות ומדובר על מדינה גדולה וססגונית, בעלת כלכלה יציבה ומגמה ברורה של עלייה במחירי הדירות. כך שכל מי שיבחר נדל"ן להשקעה ברומניה, יוכל ליהנות מתשואה גבוהה ומסיכון מינימלי. ניתן למשל לרכוש דירה בכמה עשרות אלפי שקלים וליהנות מהשקעה סולידית שיכולה להניב לכם תשואה של כ – 10% שנתי. מדובר על תשואה מעולה, שלא ניתן למצוא בשוק השקעה סולידית אחרת.

איך משקיעים בנדל"ן ברומניה – מדריך למתחילים

כאמור, רומניה נחשבת למדינה מושלת להשקעה, בין היתר בזכות המדיניות הנוחה שלה כלפי המשקיעים הזרים. מדינות רבות למשל, מקשות על משקיעים זרים לרכוש נכסים, היות והדבר יוצר לא פעם דירות רפאים. אך רומניה דוגלת בדיוק בשיטה ההפוכה, היא מעודדת את המשקיעים הזרים לרכוש דירות ונכסים במדינה, דבר שמתבטא בהטבות מס משמעותיות. בעוד שבארץ כל מי שקונה דירה נאלץ לשלם מס השבחה ומס רכישה, ברומניה הבירוקרטיה כלפי המשקיעים הזרים הרבה יותר נעימה. מדיניות המיסוי נוחה במיוחד, והמדינה אינה מגבילה את המשקיעים הזרים במספר מסוים של רכישות. חשוב כמובן להכיר את המדינה ולבחור את הפרויקטים המשתלמים ביותר להשקעה באתר https://hagag-europe.com/. מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לבחור את ההשקעה המתאימה ביותר לקריטריונים שלכם.

לסיכום, כל מי שמחפש השקעה משתלמת בעלת תשואה גבוהה וסיכון מינימלי צריך לבחון את רומניה. מדובר על מדינה גדולה המתפרשת על פני שטח רב, ומכילה מגוון עצום של דירות ונכסים להשקעה. חשוב כמובן להכיר את האזורים שבהם תרצו להשקיע, היות ורק אזורים שנמצאים במגמת צמיחה שווים את ההשקעה שלכם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »