חיווי אשראי אדום

חיווי אשראי אדום

לרוב הישראלים שאי פעם לוו כסף או נרשמו לקבלת כרטיס אשראי, יהיה תיק אשראי באחת או יותר משלוש לשכות האשראי הגדולות בארץ. המידע בתיקים אלה, יכלול כמה כסף הם חייבים והאם הם משלמים את חשבונותיהם בזמן, משמשים לחישוב ציון האשראי (קראו מה אומר מחיקת BDI שליליוכדומה.

חיווי אשראי אדום

אזרחים רבים שחייהם מתנהלים כשורה בכל תחומי החיים, יכולים להיתקל במצבים שונים בחיים שבהם הם לא ממש יכולים, מסיבות שונות, לעמוד בהתחייבויות שלהם.

בדרך כלל, זה יכול להעיד על מעידה חד פעמים בגלל מצב כזה או אחר שתפס אותם באמצע החיים ומנע מהם להחזיר באופן עקבי את ההתחייבויות שלכם למלווים.

החוצפה מצד הבנקים וחברות האשראי גבוהה כל כך, שגם אם אדם אחזיר שנים רבות את חובותיו ופעם אחת שכח או נקלע לבעיות כלכליות, זה ירשם לו למשך כמה שנים בתיק חיווי האשראי.

מה עושים במצב כזה?

בדרך כלל, צריך להמתין כמה שנים ולקוות שהעניין יוסדר והכל יסתדר מול הגופים המכתימים את שמו של אדם אך אם זה לא קורה, תוכלו לפנות לחברות שונות שמספקות ללקוחות שירות מחיקת נתוני אשראי.

שירותים אלה הכוללים ניקוי נתוני אשראי שליליים ניתנים בתשלום לעורך דין המייצג אתכם מול הגופים השונים כמו בנק ישראל BDI וגופי דירוג אשראי שונים.

כמה זה עולה?

שירות זה יכול לעלות לכם בסביבות ה 1500 – 2700 ₪ בערך, ולאחר מכן, תוכלו להתפאר בנתוני אשראי תקינים ומאופסים.

כמה זמן לוקח למחוק חיווי אשראי אדום?

ברוב המקרים, התהליך יהיה ארוך אך לא יותר מידי ובסיום של שלושה שבועות עד חודש וחצי, תוכלו לקבל תוצאות לגבי חיווי האשראי שלכם, בתקווה כמובן שהם התאפסו ונמחקו ותוכלו להתחיל דף חדש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם