בתים להשכרה במודיעין

בתים להשכרה במודיעין

לפני חיפוש הדירה, ענו לעצמכם על שאלות

בתים להשכרה במודיעין נמצאים בשפע בשכונות החדשות. כדי לבחור בית להשכרה אתם צריכים לענות לעצמכם על כמה שאלות. מה גודל הדירה הרצויה לכם?  אם יש לכם ילדים, סביר להניח שהדירה שתשכרו תהיה יותר משלושה חדרים, במיוחד אם יש לכם תוכניות לטווח ארוך להרחיב את המשפחה ולהמשיך לגור בדירה לאורך זמן. שאלו את עצמכם מה חשוב לכם בדירה. האם חשוב לכם שהיא תהיה משופצת? האם חשוב לכם לגור בשכונה שקטה או דווקא בשכונה שוקקת חיים וילדים? האם חשוב לכם לגור בקומה מסוימת? האם תשללו מגורים בקומה ראשונה? ערכו רשימת צרכים, מעבר לצרכים הברורים של דירה תקינה, בעל בית נחמד, מתווך אדיב במיוחד, תשתיות מצוינות, מחיר ארנונה ועוד.

 

בדקו היטב את הדירה לפני שאתם חותמים בהתלהבות על חוזה השכירות

בחירת בתים להשכרה במודיעין מצריכה חיפוש ועבודת שטח קלה. אתם יכולים להיכנס לדירה המוצעת להשכרה, שתמצא חן בעיניכם, אך משהו בה לא יהיה תקין, לכן חשוב לברר מה קורה גם מעבר לגלוי. הקפידו לבדוק בעת הכניסה לדירה המוצעת את האינסטלציה, את החשמל, את הבידוד מהדירה הסמוכה, את גודל החדרים, את גודל החלונות, את הנוף מעבר למרפסת, את מצב הקירות, אם יש בה ריהוט לשביעות רצונכם או שאתם מעוניינים בהבאת ריהוט משלכם וכדומה.

בתים להשכרה במודיעין

להתמקח על המחיר ולקרוא את האותיות הקטנות בחוזה

לפני שאתם סוגרים חוזה שכירות, אפשר להתמקח על המחיר. לפעמים המיקוח יעזור לכם ולפעמים לא. העיקר – חובה עליכם לנסות לסגור את החוזה הטוב ביותר עבורכם. מה שחשוב הוא לשמור עותק מן החוזה, לקרוא את האותיות הקטנות, לא לחתום לפני שהבנתם על מה אתם חותמים. יש בעלי דירות שיסרבו להכניס בעלי חיים לדירה, כך שאם יש לכם בעלי חיים או תכנון לגדל חיות מחמד, תצטרכו לקחת זאת בחשבון. יש דיירים שלא מסכימים לעשות מנגל בשבת, גם את זה צריך לקחת בחשבון כששוכרים דירה במודיעין ובכל אזור נוסף. עלולה להיות מוגבלת נוספת. אתם רק צריכים להבין מה הצרכים שלכם ומה הרצונות של בעל הדירה. אם אין בעיה אקוטית, אפשר להמשיך לשלב הבא – שלב סגירת החוזה. תוכלו לעשות זאת בעצמכם או באמצעות מתווך שמבין לא פחות בדברים החשובים באמת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

לימודי שמאות

לימודי שמאות

לימודי שמאות (כמו שיש במכללת אפיק) הפכו לנפוצים ופופולאריים במיוחד בתקופה האחרונה, היות ומדובר על תחום מעניין ודינאמי. היום כל אחד רוצה ללמוד מקצוע מבוקש, על

קרא עוד »