בני ינאי – תמיד חושב צעד אחד קדימה

בני ינאי

אצל בני ינאי תמיד ניתן להבחין בחשיבה צעד אחד קדימה, וזה לא משנה אם מדובר על הקריירה הצבאית שלו, במסגרתה התקדם בדרגות, צעד אחד צעד, או בחייו האזרחיים, בהם למד איך לפעול מול משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות וחברות ענק. מדובר באיש שפשוט מבין איך להתקדם במעלה הסולם.

לאורך חייו מילא בני תפקידים חשובים בצבא, בתור עצמאי ובארגונים שונים. ברוב המקרים הגורם העיקרי שמנחה את בני בבחירת הצעד הבא בקריירה הוא חישבה על טובת הזולת וכל מה שאפשר לעשות על מנת להפיק את הטוב ביותר מהמצב שבו הוא נמצא בסופו של דבר.

איש מיוחד שעשה רבות למען המדינה

לאורך השנים בני ינאי לא רק עשה תואר שני במנהל עסקים, אלא שהוא גם סייע במידה משמעותית לביטחון המדינה, עם התפקידים החשובים שהוא לקח בהם חלק בצבא. הוא פשוט רואה את טובת המדינה לנגד עיניו ותמיד חושב על כל מה שהוא יכול לעשות למען המדינה בכל סיטואציה.

אפשר לומר בצורה הברורה ביותר שמדובר באיש מיוחד שהמדינה חשובה לו, ולראיה התרומה האדירה שלו לצבא והשנים הרבות שמילא בתפקידים חשובים. כך שאי אפשר להטיל ספק בכל הדברים והשנים הרבות שהוא השקיע על מנת לשמור על הביטחון של כולנו במדינת ישראל.

סיים לימודי תואר שני במנהל עסקים

בני סיים לימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון. כפי שהצליח בצבא, כך גם הצליח באקדמיה, שכן לאחר סיום הלימודים הוא יצא לדרך בחיים האזרחיים והתנהל מול גורמים שונים בלא מעט היבטים. מדובר באיש שתמיד עושה כל מה שהוא יכול על מנת להבטיח שהוא עושה את הטוב ביותר בכל מה שהוא נוגע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם